Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.305 Mutlu Müşteri

Youtube Video İndirme Yolları

Youtube Video İndirme Yolları

Youtube Video İndirme Yolları

Video izlenirliği en çok olan mecralardan Youtube aynı zamanda indirme işlemi için de bazı yöntemlerle avantaj sağlıyor.

Youtube Video İndirme  

YouTube video indirme yolları farklı şekillerde gerçekleşebiliyor. Web tarayıcısı ile, herhangi bir program olmadan,bazı durumlarda yardımcı program ile bilgisayara yükleme yapılabiliyor.  İndirme işleminin büyük avanatajı, istediğiniz videoları sonra yeniden internete bağlanmadan izleme şansınız olması. Ncak bu noktada Google bünyesindeki Youtube içn indirme işlemlerine reklam atlanması nedeniyle pek sıcak bakılmadığını belirtmek gerekmekte.

Youtube Video İndirme  Yöntemleri

Youtube video indirme  için şu yöntemleri sıralamak mümkün:

  • KeepVid, ses dosyaları ve Youtube videoları için ideal bir alan.  Youtube videosunu indirmek için yapılması gereken indirilecek URL’yi platformdaki alana yapıştırmak ve sonra Download bölümüne tıklamak. Java yüklü olan bilgisayarlara ses ya da video formatında indirme yapılabiliyor.
  • ClipConverter.cc  üzerinden de Youtube videoları indirilebiliyor. URL’si alınan video ile hangi formatta indirmek istiyorsanız buna göre işlem başlatılabiliyor. Ayrıca bu indirme ile başlangıç- bitiş sürelerini değiştirmek de mümkün.
  • FastestTube, youtube sayfalarında  videoyu indir bağlantısı barındırıyor ve  hangi formatta indirme yapılacaksa buna gre işlem başlatılabiliyor. Farklı tarayıcılardan da (Firefox, Chrome, Internet Explorer,Opera, Safari) indirme yapılabiliyor.
  • Video DownloadHelper, YouTube videolarını indirmek için başka bir yöntem. Tarayıcınızın Araçlar menüsüne eklenen bu platformdan, format seçiminden sonra indirme yapılıyor.
  • DLNow Video Downloader aralarında  YouTube’un da olduğu 570 civarı siteden video indirmesi yapabiliyor. Yalnızca ses isteyenler için bu formatta indirme yapmak da mümkün. Canlı yayınları bile indirebilmesi ile yaygın kullanılan bir alan.
  • Freemake Video Downloader, başka bir indirme zemini. Youtube videosu indirme yapılırken format seçebiliyor ve bağlantıları da kaydedebiliyorsunuz. Arıca avantaj olarak birden fazla videoyu indirme şansınız da oluyor.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş