Nasıl Satış Ortağı Olurum?

Ofisimo'nun Satış Ortağı Olun

Ofisimo'nun Satış Ortağı Olun.

Ofisimo'dan komisyon kazanmak için ihtiyacınız olan herşey panelinizde hazırdır.

Ofisimo’nun satış ortağı olmak için herhangi bir ücret ödemenize ve ya site kurmanıza gerek yoktur. Hemen ücretsiz üye olarak satış ortağımız olabilir ve Sosyal medya hesaplarınızdan ve web siteniz varsa web sitenizden size özel olarak oluşturulmuş linkinizi paylaşarak para kazanabilirsiniz.

Sizin referans linkiniz ile üye olup alışveriş yapan kişilerden koşulsuz kazanç sağlayın.

Müşteri Sınırı Yok

Herhangi bir sınır yoktur dilediğiniz kadar kullanıcıya referans olup Ofisimo’dan site kurmasını sağlayabilirsiniz. Kazancınız ile ilgili herhangi bir limit ve ya sınırlama olmadan kazanmaya başlayın.

Satış Ortaklığı panelinizden tüm referans üyelerinizi ve onların yaptığı alışverişleri rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Anlık olarak kazandığınız komisyon tutarlarını görebilirsiniz.

Satış ortağımız olmaya hazır mısınız? Hadi beraber kazanalım.

Müşteri Sınırı Yok
Satış Ortaklığı Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


Web sitesi satın alacak kişileri bize her getirdiğinizde, satış tutarının belirli bir yüzdesini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Size, yönlendirdiğiniz her bir müşteri adayı için satış değerinin %10'unu  ödeyeceğiz.

Getirdiğiniz müşteri 1 yıl sonra hizmetini tekrar yenilediğinde yine aynı oranda komisyon kazanacaksınız.

Bot hesaplardan yapılacak tıklamalar geçersiz sayılmaktadır. Kişi kendi linkine tıklayarak yine kendisi alışveriş yaparsa kazanılan komisyon ödemesi yapılmayacaktır, Aynı ip veya Aynı cihazdan yapılacak tıklamalar ve Vpn gibi proksi araçları kullanılarak yapılan tıklamalar sistem tarafından tespit edilmektedir. Tespit edilen kişiler ortaklık programından çıkarılacaktır.

Satış Ortaklığı Uzmanımız her zaman yanınızda. Dilediğiniz zaman bir görüşme talep edebilir, e-posta gönderebilir ya da panelinizdeki ticket sisteminden desteğe yazabilirsiniz.

Evet, tamamen ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Web siteniz olmasa dahi sosyal medya hesaplarınızdan,Whatsapp üzerinden size özel linkinizi paylaşarak müşteriler edinebilirsiniz ve bizim için mükemmel bir satış ortağısınızdır. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Komisyonlarınız 100 tl'ye ulaştığında satış ortaklığı sayfanızdaki Para Talebi butonuna tıklayarak para talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeniz 2 iş günü içerisinde banka hesabınıza gönderilecektir.

KESİNTİSİZ HİZMET

Ekibimiz günün her saatinde iş başındadır. Taleplerinize en kısa sürede yanıt vermek için çalışmaktayız.

ALANINDA PROFESYONEL

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, sadece sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadır.

BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ

Müşteri odaklı olarak çalışmaktayız.Müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.