Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerimizi Kredi Kartnız ile Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Kredi Kartı  Olarak İşaretleyin.

Bonus , Cardfinans, Maximum, Word, Asyacard ve Paraf Kartlarına 9 Taksit İmkanı vardır. Taksit Sayısına ve Taksit yapılacak karta göre %1  ile %1.7 arasında komisyon alınmaktadır.

<span style="\&quot;font-family:verdana,geneva;" font-size:small\"="">Web Paketlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.

Satın Aldığınız Ürünlerimizin Faturasını Alabilirsiniz. Satın Aldığınız Ürünlerin Faturasını Kesebilmemiz için  Üyelik Bilgilerinizde Adres,Vergi No veya T.C Kimlik Numarası Alanlarını Doldurunuz.

Faturanız Ay Sonunda Adresinize Posta İle Gönderilmektedir. ( Tüm müşterilerimizin faturaları toplu olarak gönderildiği için satın aldığınız ayın son günü adresinize gönderilmektedir.)

<span style="\&quot;font-family:verdana,geneva;" font-size:small\"="">Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Lisans değişikliği maalesef yapılmamaktadır. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan  lisans  com uzantı ya alınmış ise,  firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde  süre gözetmeksizin  değiştirilir.

<span style="\&quot;font-family:verdana,geneva;" font-size:small\"="">Web Paketlerimizi Kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz.

 

<span style="\&quot;font-family:verdana,geneva;" font-size:small\"="">Web Paketlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimizi silebilir, kendi linklerinizi koyabilirsiniz.

Satın Aldığınız Web Paketinin Ödemesini Yaptıktan Sonra Mesai Saatlerimiz içerisinde 15 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Mesai Saatleri dışında 30 dakikada teslim edilmektedir.

Mesai Saatlerimiz

Hafta içi :  09:00 19:00

Cumartesi : 10:00-18:00

Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web paketleri 30 dakika içerisinde gönderilmektedir.)

Satın Aldığınız Web Paketinin ,Ödemenizi Yaptıktan Sonra Sipariş formunda Belirttiğiniz Mail Adresine Dosyalarını Gönderiyoruz.

Dilerseniz Ücretsiz Kurulum Talep Edebilirsiniz. Bunun için Sipariş Formunda Not Kısmına Hosting Bilgilerinizi yazınız.

Web Paketlerimizi PAYPAL ile Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Paypal / K.kartı  Olarak İşaretleyin.

Siparişinizi Tamamladıktan Sonra Paypal Üzerinden Ödemeyi Yapabilmeniz için bir Buton Çıkacaktır. Bu Butona Tıklayarak Paypaldan Ödemenizi Yapabilirsiniz.

Paypaldan Yapılan Ödemeler Otomatik Olarak Sistemimize Düşmektedir.

Not: Paypal Mail Adresiniz veya Paypaldaki Adınız Soyadınız Sitemizdeki Üyeliğinizde Belirtiğinizden Farklı İse, Ödemenizi Yaptıktan Sonra İletişim Formundan veya bilgi@ofisimo.com Mail Adresimizden  Bildiriniz.

Web Paketlerimizi Havale - Eft Şeklinde Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Havale - Eft Olarak İşaretleyin. Siparişinizi tamamladıktan Sonra Hesap Numaralarımız ve Sipariş Numaranız Çıkacaktır. Hesap Numaralarımızdan Herhangi Birine Web Paketi Ücretini Gönderiniz. Havale / Eft Açıklama Kısmına Sipariş Numarasını Belirtirseniz İşleminiz Daha Hızlı Gerçekleşecektir. Daha Sonra İletişim Formundan veya bilgi@ofisimo.com Mail Adresimizden Sipariş Numarasıyla Birlikte Bildirmeniz Gerekmektedir.

<span style="\&quot;font-family:verdana,geneva;" font-size:small\"="">Web Paketlerimizi satın alan müşterimize 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı bilgi@ofisimo.com adresine gönderebilirsiniz veya Destek Forumumuza Konu Açabilirsiniz.

Ücretli Web Paketlerimizde Sorunlarınızı bilgi@ofisimo.com adresine göndermeniz daha doğru olacaktır. Çünkü Sorunla ilgili olarak sizden hosting bilgilerinizi talep edebiliriz.

Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi İletişim sayfamızda yer alan iletişim formu aracılı ile veya bilgi@ofisimo.com mail adresimize yazabilirsiniz. İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.

Web Paketlerimiz domaine lisanslı olarak tarafınıza teslim edilmektedir. lisans verileceği için iade söz konusu olmamaktadır.

Sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Seo Uyumludur.google'da ve diğer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10-15 gün sürer. Sitenizin googlede yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder.

Daha üst sıralarda çıkmak için;

- Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli kriter budur.)

- Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız.

- Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz.

- Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız).

Satın Aldığınız Web Paketlerinin Kurulumunu Ücretsiz Yapıyoruz. Kurulum Yaptırmak İstiyorsanız Sipariş Sayfasında Not Kısmına Hosting Bilgilerinizi Yazmayı Unutmayınız.

BİLGİLENDİRME

Sorunlarınızın çözümünü Sık Sorulan Sorularda bulamadıysanız, Müşteri panelinizden destek (Ticket) bildirimi oluşturarak ilgili departmanı seçerek bildirim gönderebilirsiniz.


KESİNTİSİZ HİZMET

Ekibimiz günün her saatinde iş başındadır. Taleplerinize en kısa sürede yanıt vermek için çalışmaktayız.

ALANINDA PROFESYONEL

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, sadece sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadır.

BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ

Müşteri odaklı olarak çalışmaktayız.Müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.