Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

WhatsApp yanlış gönderilen mesajların silinmesi.

WhatsApp yanlış gönderilen mesajların silinmesi.

WhatsApp yanlış gönderilen mesajların silinmesi artk mümkün

Teknolojik olarak her geçen gün yeni güncellemelerini kullanıcılarının hizmetine sunan WhatsApp’ın yakın zamanda gelecek güncellemesinden sonra artık yanlış gönderdiğiniz mesajların silinebileceğinin açıklanması kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında gelmeye başladı. Özellikle anlık mesajlaşma programı olmasının sunduğu hızlı mesajlaşma sayesinde birçok kullanıcının zor durumda kaldığını ve istenmeyen mesajları yolladığını biliyoruz. Belki de bizim de başımıza gelmiş olan bu durum karşısında artık WhatsApp kullanıcılarının yaptığı bu yanlışı düzeltmesi konusunda gerekli adımları atmaya başlayacak.

Akıllı telefon kullanıcılarının olmazsa olmaz mesajla programlarından olan WhatsApp’ın özellikle Web sürümü için çalışmalarını sürdüren WhatsApp firmasın yeni güncellemesi ile birlikte artık yanlış attığınız mesajları 5 dakika içerisinde silme şansınız bulunacaktır. Ancak bu silme işlemini sadece Web sürümü üzerinden yapacak olan WhatsApp’ın mobil uygulamalar için bu özelliği getirip getirmeyeceği merak konusu olmaya başladı.

Geçtiğimiz yıllarda gönderilen videolar veya medyalar da iptal özelliğini kullanıcılarına açıklayan firmanın şimdilerde üzerinde çalıştığı konu ise gönderilen iletilerin tek taraflı olarak değil çift tarafı olarak silinmesi olacak. Bu konuda uzun zamandır çalıştığı son güncellemesini yakın zamanda Web kullanıcıları için hayata geçirecek olan WhatsApp Web sürümünden alacağı başarılı sonuçlara göre bu özelliğin mobil uygulamalar içinde gelmesi bekleniyor.

Mayıs ayının başında Web WhatsApp üzerinde hayata geçecek olan bu gönderilen mesajların silinmesi işleminin nasıl bir performans göstereceği ise merak konusu olmaya başladı.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş