Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.629 Mutlu Müşteri

Android İçin Live Photos Nasıl Kullanılır?

Android İçin Live Photos Nasıl Kullanılır?

Android İçin Live Photos Nasıl Kullanılır?

İOS ve Android  yeni özellikler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Android için Live Photos nasıl kullanılır sorusuna verilen yanıta göre özelliği değerlendirebilirsiniz.

Android İşlemcilerde Live Photos

Live Photos özelliğinin piyasaya sürülmesi, iPhone 6s ve 6s plus ile olmuştur. Ancak baktığınızda Android için de Live photos özelliğinin kullanımının uygun olduğunu göreceksiniz. Peki, android için live photos nasıl kullanılır? Sunulan kullanım detayları üzerinden direkt olarak live photos üzerinden işleminizin yapılması ve özelliğin değerlendirilmesi mümkün olacaktır. Direkt olarak özellik hakkında bilgi alarak, kullanımı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

CameraMX ile Andorid;

Androis Live Photos özelliğinin kullanılması için cameraMX gündeme geliyor. Uzun süredir popüler kameralar arasında yer alan bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. ücretsiz bir yazılım olduğundan direkt olarak kullanım mümkün olacaktır. Live Photos benzerinde olan fotoğrafların çekilmesi için farklı uygulamalar hizmet veriyor. Uygulamaların kullanılması üzerinden direkt olarak sizin de hayal ettiğiniz kalite ve özellikte fotoğraf çekmeniz mümkün oluyor. Dilediğin iz şekilde işlemlerinizin yapılmasını sağlayarak, fotoğraf çekebilirsiniz.

Android Photo Uygulamaları

Özelliklerin çok olmasını mı istiyorsunuz? Android için Live Photos kullanımı farklı uygulamalar üzerinden gerçekleşiyor. Uygulamalar hakkında sunulan özellikleri inceleyerek, cihaza indirme yapabilirsiniz. Android cihazlarda indirme işlemi için kullanmanız gereken Google Play Store olacak. Play Store üzerinden direkt olarak fotoğraf uygulamaları indirip, kullanabilirsiniz. Piksellerin yüksek olması, uygulama üzerinden özelliklerin çok olması gibi pek çok avantajınız olacaktır. İşleminizi yaparak direkt o alandan fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Sizin uygun gördüğünüz uygulama üzerinden anında fotoğraflarınızın kaliteli şekilde kaydedilmesi sağlanacaktır. Android uygulamaları ve çok daha fazlası için bilgi talep ederek dilediğiniz şeklide indirme yapabilirsiniz. Bilgi alarak işlemlerinizi gerçekleştirin


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş