Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.305 Mutlu Müşteri

Youtube Videosunu İphone'a indirmenin yolları

Youtube Videosunu İphone'a indirmenin yolları

Youtube Videosunu İphone'a indirmenin yolları

Dünya’nın en çok izlenen video programcısı Youtube’un videolarını telefonlarına indirerek sonradan izlemek isteyen kullanıcıların merak ettiği detayları buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda iPhone kullanıcılarının en çok merak ettiği sorunun cevaplarını size buradan açıklayarak bu konuda hakkında yardımcı olmak istiyoruz.

İşletim sistemi olarak Android kullanıcılarının İOS’a göre daha şanslı olduğunu ve bu yüzdende istedikleri film, müzik veya videoyu indirme konusunda şanslarının bulunduğunu hemen hemen herkes bilmektedir. Ancak İOS işletim sistemi kullanıcılarının bu konuda çektiği sıkıntıları gidermek için belli başlı programlar bulunmaktadır.

İOS için Youtube video indirme programları

Bu konuda sizlere öncelikli olarak belirtmek istediğimiz detayın bu işlemi yaparken dikkatli olmanız ve telefonunuza kalıcı hasar vermemeye dikkat etmenizdir.

İOS işletim sistemine sahip olan telefonunuza Youtube videosunu indirmek için öncelikle Youtube ++ İPA ve Cydia Impactor isimli programlarından bir tanesini indirmeniz gerekmektedir. Bu iki programı ilk önce telefonunuza değil bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Dosyaları indirme işlemini tamamladıktan sonra Youtube ++ programını indirdiğiniz Cydia Impactor dosyasının içine RAR’Lı şekilde değil normal dosya şekilde atmanız gerekmektedir. Sonra bu programları USB bağlantısını kullanarak telefonlarınıza yüklemeniz gerekmektedir. Programları indirdikten sonra çalıştırmadan önce yapmanız gereken detaylar bulunmaktadır. Bu yüzden öncelikli olarak bu adımları izlemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzdan Ayarlar bölümünde yer alan Genel kategorisine giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan profiller kısmında bulunan Apple kimliği kısmında yer alan güven seçeneğini aktif olarak açmanız gerekecektir. Burada özellikle güven seçeneğini işaretlememek yüklediğiniz programların çalışmamasına neden olacaktır. Bu yüzden bu detaya dikkat ediniz.

Bu güven seçeneğini aktif hale getirdikten sonra bilgisayardan cep telefonunuza veya tabletinize attığınız programları çalıştırarak yükleme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra Youtube üzeride bulunan bütün videoları cep telefonlarınıza kolayca indirebilir ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İndirdiğiniz Youtube videolarının kayıt yeri ise Film Rulosu olacaktır ve videolarınıza buradan ulaşabileceksiniz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş