Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
27.824 Mutlu Müşteri

Windows 10 USB Tool Nasıl Hazırlanır?

Windows 10 USB Tool Nasıl Hazırlanır?

Windows 10 USB Tool Nasıl Hazırlanır?

Windows kullanıcılarının sıkça sorduğu sorular arasında Windows 10 USB Tool nasıl hazırlanır sorusu yer alıyor.

Aşağıda verilen yanıt üzerinden kullanımın nasıl olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Windows 10 USB tool

Güncellemeler ile piyasaya dağıtılan Windows 10 USB tool nasıl hazırlanır? Soruya verilen yanıt üzerinden direkt olarak tool kullanımını sağlayabilirsiniz. Sizin için uygun olan kullanımın sağlanmasının ardından direkt olarak avantajları değerlendirme fırsatı elde edeceksiniz.

Piyasada yer alan Windows 10 güncellemeleri ile tool dağıtıldı. Kullanılan işletim sistemi güncellemelerinin alınması ile işletim sisteminizin Windows 10’a yükseltilmesi mümkün oluyor. Bellek boyutunun en az 3 Gb olması gerektiğini bilmelisiniz. Almış olduğunuz detaylı bilgiler üzerinden sorun yaşamadan kullanabileceğiniz Tool için ona göre hareket edebilirsiniz.

Uygulamanın kusursuz şekilde çalışmasını sağlamak adına özelliklerine göre hareket etmeniz mümkün. Windows 10 USB Tool hazırlamak için belleğin boyuun en az 3GB olmasına dikkat etmek dikkat etmeniz gereken ilk uygulamalar arasında. Bunun üzerinde hareket ederek, direkt oalrak USb tool kullanmanız mümkün olacak.

Windows Microsoft Media Çalıştırmak

Tool çalıştırmak nasıl olur diyen bir kişinin bilmesi gerekenler arasında, mutlaka Microsoft Media Creation Tool’u çalıştırmak olmalı. Özelliğin aktif olması açısından mutlaka, media çalıştırmak gerek. Başka bilgisayardan kurulum dosyası oluşturma seçeneği üzerinden devama tıklayarak kurulumu devam ettirebilirsiniz.

Kurulacak olan işletim sisteminin dil, versiyon ve mimari ayarlarının kaydedilmesinden sonra USB bellek seçeneğinin seçilmesi ve Windows 10 ISO dosyasının gösterilmesi şart. sonrasında ise kurulum işleminin tamamlanmasından sonra USB bellek üzerinden bilgisayarınızın boot ederek, kurulumun tamamlanmasını sağlayacaksınız. Windows 10 USB tool için direkt olarak bu adımları tamamlamanız istenir. Adımları tamamlayarak kurulumun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş