Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Yüklemenin nasıl yapılacağı konusunda bilgi, Windows 10 annvessary nasıl yüklenir sorusunun yanıtlanması ile mümkün oluyor.

Windows 10 Güncellemesi

Windows 10 anniversary nasıl yüklenir sorusuna yanıt olarak aşağıda detaylar verilmiştir. Yıldönümü güncellemesi olarak çıkarılmış olan güncellemeyi siz de direkt oalrak indirebilirsiniz. Manuel olarak indirme ilk aşamadır ve her kullanıcının manuel şekilde indirme işlemi yapması gerekir. İşlemin tamamlanmasından önce uyumluluk test edilir.

Windows güncelleme aracı tarafından yüklemek istediğiniz sürüm denetlenir. Uyumluluk testinin pozitif olarak sonuçlanması ardından direkt olarak güncelleme indirilmiş olacaktır. İndirme işleminin tamamlanmasından sonra direkt olarak kurulum aşamasına geçebilirsiniz.

İndirme;

Güncelleme indirme, internet bağlantınızın olması durumunda kısa süre içinde gerçekleşiyor. Direkt olarak indirmeden sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Kurulum;

Kurulum işleminin nasıl yapılacağı hususunda bilgi verilir. Windows 10 anniversary kurulum için direkt olarak adım atabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayın üzerinde tıklayarak kurulum aşamasına geçebilirsiniz. Kurulumun gerçekleşmesi sırasında dikkat etmeniz gerekenler arasında, güç adaptörünün takılı olması gerektiğini bilmelisiniz.

Kurulum için açılan sayfada sizin butonlar ile yönlendirildiğini göreceksiniz. Herhangi bir yere tıklamadan direkt olarak sizin tıklamanız için verilen butonlara göre hareket edebilirsiniz. Bu şekilde çok daha hızlı şekilde kurulumun gerçekleşmesi sağlanacaktır. Bazı sayfalarda bir süre beklemeniz istenecek. Bekleme sırasında program ile alakalı başka bir yere tıklamamanız önerilir. Tüm bu aşamaların tamamlanması için ileti butonunu kullanacaksınız. İlerleyerek direkt olarak yapmak istediğiniz işlemleri yapacaksınız.

Kurulum işleminin tamamlanmasından sonra bilgisayarınız yeniden başlatılır. Başlatma işleminin yapılmasını siz de yapabilirsiniz. Windows 10 anniversary yükleme için direkt olarak komutları takip edin. Sonrasında ise bilgisayarın yeniden başlatılması ile sorunsuz şekilde hareket edin. Direkt olarak yükleme tamamlanacağından, işleminizi rahatça yapabilirsiniz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş