Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
27.824 Mutlu Müşteri

WhatsApp web hakkında merak ettiğiniz detaylar ve kullanımı

WhatsApp web hakkında merak ettiğiniz detaylar ve kullanımı

WhatsApp web hakkında merak ettiğiniz detaylar ve kullanımı

Mobil cihazlarda en çok indirilen uygulamaların başında gelen WhatsApp Web sürümünün hayata geçmesinden sonra birçok kullanıcı bu uygulamanın nasıl kullanıldığını ve Bilgisayarlara nasıl indirildiğini merak ediyor.

WhatsApp web Nedir?

Anlık mesajlaşma programı olarak hayatımıza giren WhatsApp’ın mobil cihazlardan sonra PC’lerde de hizmet vermeye başlamasından sonra karşımıza çıkan yeni sürümünün adı WhatsApp web olarak geçmektedir. Özellikle çoğu işinin iş yaşantısında cep telefonuna gerekli olan zamanı ayıramamasından ve bu yüzdende Bilgisayar başından takip etmek istediği uygulamanın adı WhatsApp web olacak geçmektedir.

WhatsApp web Nasıl kullanılır?

Anlık mesajlaşma programı olarak karşımıza çıkan ancak son yıllarda cep telefonlarının ve kullanıcıların olmazsa olmaz uygulaması olan WhatsApp’ın yeni sürümü olan WhatsApp web’i kullanmak için yapmanız gerekenler hakkında sizlere detaylı bilgiler verelim. WhatsApp Web uygulamasını kullanmak için öncelikle cep telefonunuzun WhatsApp destekleyen bir cihaz olması gerekmektedir. Burada özellikle son zamanlarda atılan adımlardan sonra birçok telefonunun WhatsApp’ı desteklememesi ilk aranan şartların başında gelmektedir. Bu şartları bulunan kullanıcıların bilgisayarlarından yapması gereken kullandıkları tarayıcılardan WhatsApp web sitesine giriş yaparak burada bulunan indirme linkini bilgisayarlarına indirmeleri yeterli olacaktır. Bu indirme işlemini yaptıktan sonra karşımıza WhatsApp web üzerinden bir QPR kodu çıkacak ve bu kodun telefonda bulunan WhatsApp ile eşleştirilmesi istenecektir. Cep telefonlarınızda bulunan kamera ile karşımıza çıkan QPR kodunu okutarak WhatsApp web üzerinden artık cep telefonunuzda bulunan bilgilere erişme fırsatını yakalamış olacaksınız. Burada özellikle cep telefonunuzda bulunan bütün mesajlaşmalara site üzerinden de ulaşma fırsatını yakalamış olacaksınız. Ancak WhatsApp web üzerinden kullandığınız bu uygulamanın açık olması durumunda WhatsApp durumunuz devamlı olarak çevrimiçi olacaktır buna da ayrıca belirtmek istiyoruz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş