Kampanyalarımızdan anlık haberdar olmak için WhatsApp kanalımıza katılın!

WhatsApp üzerinden neler gönderilebilir?

WhatsApp üzerinden neler gönderilebilir?

WhatsApp resim, video ve ses gönderme

Dünya’nın en çok kullanılan anlık mesajlaşma programı olan WhatsApp üzerinden birçok dosya gönderme işleminin mümkün olduğunu ve bu konuda henüz bilgisi olmayanlar için WhatsApp üzerinden dosya gönderme işlemleri hakkında merak ettiğiniz detayları buradan sizlerle paylaşmak istiyoruz.

WhatsApp Resim gönderme

Cep telefonlarınızda bulunan WhatsApp uygulaması üzerinden resim göndermek için yapmanız gereken WhatsApp giriş yapmak ve sağ üst köşede bulunan ataç şeklinde ki işarete tıklamanız gerekmektedir. Bu işarete tıkladıktan sonra karşımıza 6 farklı dosya gönderme seçeneği çıkacaktır. Çıkan bu seçenekler arasında Kamera aracılığıyla yeni bir resim çekerek gönderebilir veya daha önce çekmiş olduğunu bir resmi galerinizden seçerek gönderme fırsatını bulmuş olursunuz.

WhatsApp Video gönderme

Yine WhatsApp’a giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede buluna ataç simgesine tıkladıktan sonra karşımıza çıkan menüden isterseniz galeri kısmına giriş yaparak daha önce çekmiş olduğunu video seçebilir ve gönderebilirsiniz. Ya da kamera bölümüne tıkladıktan sonra karşımıza çıkan kamera seçeneği ile birlikte yeni bir video çekerek gönderme fırsatını bulmuş olursunuz.

WhatsApp üzerinden neler gönderilebilir?

Anlık mesajlaşma uygulaması olarak hayatımıza giren WhatsApp’ın son güncellemelerden sonra birçok seçeneği bizlere sunduğunu bu yüzdende farklı türden dosyaları gönderme konusunda bizlere yardımcı olduğunu buradan belirtmek istiyorum. WhatsApp’a giriş yaptıktan sonra herhangi bir kişinin sayfasına girmeniz durumunda sağ üst köşede bulunan ataça benzer simgeye tıkladıktan hemen sonra karşımıza açılan menüde 6 farklı seçenek bizlere sunulmaktadır. Burada göndereceğiniz dosya türleri hakkında seçenekler sunan WhatsApp üzerinden Belge, Kamera aracılığıyla video veya fotoğraf, Daha önce çekmiş olduğunu resimleri ve videoları Galeri aracılığıyla, Ses dosyasını, Bulunduğunuz konumu veya göndermek istediğiniz yerin konumu ve son olarak ise paylaşmak istediğiniz birisinin telefon numarasını WhatsApp üzerinden dilediğiniz kişiye kısa süre içerisinde gönderme şansını yakalamış olacaksınız.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş