Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.305 Mutlu Müşteri

PS4 Fabrika Ayarına Nasıl Döndürülür?

PS4 Fabrika Ayarına Nasıl Döndürülür?

PS4 Fabrika Ayarına Nasıl Döndürülür?

PS4’ünüzü sıfırlamak için PS4 fabrika ayarına nasıl döndürülür sorusunu sorabilirsiniz. Aşağıda bunun için yapmanız gerekenler verilmiştir.

PS4 Fabrika Ayarlarına Döndürme

Sıkça sorulan sorular arasında olan Ps4 fabrika ayarına nasıl döndürülür sorusu, yaşanan problemler için en köklü çözüm olarak sunuluyor. Fabrika ayarına döndürme işleminin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra direkt olarak işlemin gerçekleşmesi ile sıfırlama işleminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler aşağıda verilmiştir. Adımları eksiksiz şekilde tamamlamanız gerektiğini unutmadan hareket edebilirsiniz.

İşlem basamakları;

Ayarlara tıklayın. Bu alandan PSN bölümüne gidin. Tıklayarak bu iki sayfa arasında geçiş yapabilirsiniz. Ana PS4 sistemi olarak etkinleştir seçeneği bulunuyor. Bu seçeneğin devre dışı bırakılması gerekiyor. Dilerseniz direkt olarak bu sayfadan devre dışı bırakılması işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

PS4 ana sistem olmaktan çıkarsa diğer işlem basamağına geçebilirsiniz. Ayarlar – Sıfırlama PS4 sistemini sıfırlama bölümü üzerinden direkt olarak işlem yapabilirsiniz.

Oyun içerik ve ayarlarınızın silinmesi bu şekilde olacak. PS4 sıfırlama tamamlandıktan sonra bilgilerinizin gittiğini göreceksiniz. Yeniden kurulum yapmanız gerektiğini unutmayın. Fabrika ayarlarına döndürme işleminden hemen sonra yükleme işleminin de yapılması gerekecek.

PS4 Kurulum Ayarları

Cihazın sıfırlanmasından sonra kurulum ayarının yeniden yapılması istenir. Bunun için daha önce kurulum yapmadıysanız, detaylı bilgi almalısınız. Kurulum işleminin doğru şekilde olması, sistem hızının artışının gözlemlenmesi için gereklidir. Sıfırlama işleminden hemen sonra kurulum ayarlarının tamamlanması şart. Ayarların yapılmasından sonra kurulumun gerçekleşmesi mümkün olur. Kısa süre içinde direkt olarak siz de fabrika ayarlarına dönen cihazınızın kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Ps4 nasıl kurulur sorusuna verilen yanıta göre hareket etmeniz son derece avantajlıdır. İşlemlerinizi tamamlayarak kurulumun yapılmasını sağlayacaksınız. Hemen ardından oyun oynamak üzere cihazınızı kullanmanın mümkün olduğunu görmüş olacasınız.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş