Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.629 Mutlu Müşteri

Paypal 2018'de Türkiye'de Yeniden Açılıyor Mu

Paypal 2018'de Türkiye'de Yeniden Açılıyor Mu

Paypal 2018'de Türkiye'de Yeniden Açılıyor Mu

Bir çok web sitesi sahibinin özellikle e-ticaret ile uğraşan kişi ve firmaların en çok merak ettiği konudur.Merak demeyelim heyecanla bekledikleri bir haberdir desek daha doğru olur. Paypal 2018 de türkiyede yeniden açılıyor şeklinde sürekli haber sitelerinde ve bloglarda haberler çıkmaktadır hiçbirinin kaynağıda yoktur.

Bu tarz haberler genellikle kullanıcıları kandırmak ve sitelerine hit sağlamak için çıkmaktadır bu haberlere itibar etmemenizi tavsiye ediyorum. En sağlıklı haberi paypalın resmi internet sitesinden paypal ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.Paypal yeniden açılıyor şeklinde haberlere rastladığım zaman googlede hemen araştırma yaparım haberin kaynağı nedir nereden geliyor bu haber diye ama gördüğüm kadarıyla tüm siteler aynı haberi içeriğinde biraz değişiklik yaparak (kopyala-yapıştır) ile paylaşıyorlar.

Araştırmalarım sonucunda paypalın türkiyede yeniden hizmet vermeye başlama gibi bir düşüncesi yoktur Tahminim 2020 yılından öncede böyle bir dönüş yapmayı aklından geçireceğini sanmıyorum neden derseniz paypal sunucularını türkiyeye taşıyıp vergi ödemeyi enayilik gibi görmektedir. Bir çok kişi Facebook,Youtube , Twetter gibi sitelerin türkiyenin isteklerini yerine getirip yeniden faliyet gösterdiğini paypalında aynı şekilde geleceğini iddaa etmektedir. Unutulmamalıdırki paypal bir sosyal medya sitesi değildir ödeme alma sistemidir yani adamlar türkiyede olmasa bile para işi ile uğşaran insanların kendilerini bir şekilde bulacağını düşünmektedir.

Kısacası Paypal ne 2018de ve sonraki bir kaç yılda türkiyeye geri döneceğini düşünmüyorum. Saygılar...


Hazır Web Sitesi
Yorumlar

Ertuğrul Günay

Türkiyede herkezin takıldığı tıkanıp kaldığı bu konuda çaresiz kaldığı nokta. Globalleşmenin küresel ticaretin dışıma itiliyoruz. Önümüzde seçimler var imkan olduğu halde bu imkanı vermemek ve seçimlerde ve mitinglerde konuşup oy beklemek olurmu?
ofisimo

OFİSİMO YAZILIM

Haklısınız, lakin paypalında türkiyede vergi ödemeyi kabul etmesi gerekirdi .çünkü zaten kazanç sağlıyordu türkiyeden. Umarız ilerleyen dönemlerde geri gelir.

murat

Türkiye vergiyle geçinen bir ülke. Malesef bu iş son dönemde özellikle arttı artık herşeye fazla fazla vergi vererek ülkemizi ayağa kaldırıyoruz ama karşılığı olmuyor. Yani SGK ya ödenen üvret ile bir işçi daha alınabilir emeklilik ücreti dışında işsizlik bedeli ödeniyor ama karşılığı eşit miktarda alınamıyor. Çünkü ne yazıktır ki ülkemizde üretim yok hatta olan fabrikalar da malumunuz satıldı. Sonuç olarak PayPal vergi ödemezse devletimiz bunu kabul etmeyecektir çünkü şu an paypalın her hesap hareketlerinden devasa vergi elde edilmek isteniyor. Bu ücret emin olun ülkede geriye kalan fabrikaların üretiminden fazla olaraktır. Çünkü devletin elinde fabrika kalmadı ama vergi almak bedava. Üzgünüz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş