Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.305 Mutlu Müşteri

iPhone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

iPhone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

iPhone Animasyonları Nasıl Kapatılır?

iPhone kullanıcılarını animasyonları kapatmak isteyerek, iPhone animasyonları nasıl kapatılır sorusunu sorabiliyor. Sorunun yanıtı aşağıda verilmiştir.

iPhone Animasyonları Kapatma

Animasyonları kapatmanız için verilmiş olan iPhone animasyonları nasıl kapatılır sorusu cevabının üzerinden hareket edebilirsiniz. Kapatma işlemi için atmanız gereken adımları takip ederek, animasyonları kapatabilirsiniz.

İlk olarak girmeniz gereken sayfa ayarlar olacak. Uygulama sayfasından direkt olarak ayarlara tıklayabilirsiniz.

İkinci adım ise genel bölümüne giriş yapmanızdır. Ayarlar sayfasına tıkladığınızda genel sayfasının olduğunu göreceksiniz.

Erişilebilirlik seçeneğine tıklayın. Bu alanda direkt olarak verilmiş olan hareketi azalt seçeneği olac.ak. Butona tıklayarak o alanın aktif hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Hareketi azalt seçeneğini aktif hale getirmeniz durumunda animasyonların kapatılmasını sağlayacaksınız. İphone animasyonları kapatmak istiyorum diyen bir kişi direkt olarak yukarıda verilen adımları takip edebilir. Kapatmak için gereken işlemi tamamladığınızda animasyonların cihazınızda aktif olmadığını göreceksiniz. Direkt olarak işlemlerinizi gerçekleştirmek için sizi rahatsız eden animasyonların kapatılması avantajını elde etmiş olacaksınız.

iPhone Animasyonlar Ne İşe Yarar?

Animasyon hızını arttırmak için Jailbreak işlemini mümkün kılan Apple, aynı zamanda bu animasyonlar uygulamasının pasif hale getirilmesini sağlayabiliyor. Hızlı şekilde telefonun kullanılması için de avantajlı olan uygulama, dilediğiniz zaman aktif halden pasif hale geçirilebiliyor. Kapatma işleminin hemen ardından animasyonlar üzerinden işlem yapmayı durdurmuş olacaksınız.

İOS 9.3 güncellemesi ile animasyonlar üzerinden Jailbreak kullanabileceğinizi bilmelisiniz. Güncelleme geldikten sonra direkt olarak uygulamayı bu sistem üzerinden değerlendirebilirsiniz. Sizin için uygun olan sistem hangisi ise direkt olarak onu kullanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi animasyonlardan faydalanma ya da animasyonların kapanmasını sağlama mümkündür. iPhone animasyonlar ne işe yarar sorusuna verilen yanıta göre, siz de avantajlı şekilde animasyonları değerlendirin. Bilgiler üzerinden hareket edebilirsiniz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş