Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

İOS 10 Nasıl Yüklenir?

İOS 10 Nasıl Yüklenir?

İOS 10 Nasıl Yüklenir?

Apple kullanıcılarının sorduğu sorular arasında olan İOS 10 nasıl yüklenir sorusunun cevabı veriliyor. Aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

İOS 10 Yükleme

Kullanıcılar için İOS sistemi geliştiriliyor. Apple kullanıcılarının İOS 10 nasıl yüklenir sorusuna verilen yanıt üzerinden, cihazlarının sürüm yüklemesini yapması mümkün. Çok sayıda iPhone’a gelen güncellemeler ile İOS 10 kullanımı mümkün oluyor.

Peki, İOS 10 nasıl yükleniyor?

Yükleme işleminin yapılması için cihazınızın mutlaka internet bağlantısının olması şart. İnternet bağlantısı, eğer sizin için mobil internet kullanımı güncelleme için sorun yaratmıyorsa direkt olarak mobil üzerinden de yükleme yapabilirsiniz. Ancak bunun dışında yüklemenin olması için kablosuz internet bağlantısının olması da istenebilir.

İos 10 yükleme için internet bağlantısı şartı tamamlandığında, direkt olarak yükleme birkaç komut ile yapılır. Gelen bildirimler üzerinden yüklemenin gerçekleşmesi için komut verebilirsiniz. Direkt olarak işlemin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Telefonunuz kapanacak be dakikalar içinde yükleme işlemi tamamlanacaktır. Herhangi bir sorun yaşamadan, yüklemenin gerçekleşmesi ile cihazınızın kontrolünü yeni sürüm üzerinden gerçekleştireceksiniz.

İOS 10 Güncellemeleri

Gerek uygulama, gerekse sistem güncellemeleri otomatik olarak yapılabilir. Bunun için sizden istenen direkt olarak öncesinde bilgi vermeniz. Eğer telefonunuzun belli saatler arasında güncellemesini istiyorsanız direkt olarak bunu belirtebilirsiniz. Bunun dışında güncellemenin gerçekleşmesi için bağlantınızı kontrol edin. Direkt olarak işlemi tamamlayarak uygulama ve sistem güncellemelerinin yapılmasını sağlayın.

Otomatik güncellemeler sizin wi – fi a bağlı olduğunuz sürece anında gerçekleşir. Bunun için belirlenmiş olan bir saat olabilir. Sizin tarafınızdan koşullara uygun şekilde hareket edildiğinde, direkt olarak telefonun da güncellemesinin yapılması söz konusu olacak. Bunun için seçiminizi yaparak İOS güncelleme nasıl olur sorusunun yanıt üzerinden hareket edebilirsiniz. Güncellemenin ardından telefon kullanımı mümkün.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş