Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.629 Mutlu Müşteri

Google Play Store Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Google Play Store Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Google Play Store Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Android işlemci cihaz kullanan kişiler, Google Play store çalışmıyorsa ne yapmalı? Aşağdıa verilen önerileri dikkate alabilirsiniz.

Fabrika Ayarlarına Dönme

İlk olarak Google Play Store çalışmıyorsa ne yapmalı sorusuna yanıt olarak, fabrika ayarlarına dönme önerisinde bulunulacaktır. Play Store’da yaşanan herhangi bir teknik sorun, fabrika ayarlarına dönme ile ortadan kalkabilir.

Peki, android işlemci cihazlar fabrika ayarlarına nasıl döndürülür?

Yapmanız gereken ayarlar uygulamasına giriş olacak. Sonrasında ise en alt kısımda cihazın fabrika ayarlarına dönmesi için verilmiş olan seçenekleri göreceksiniz. Bu seçenekler üzerinden direkt olarak dönüş işlemini yapabilirsiniz. Öncesinde cihazınızdaki önemli bilgileri yedeklemeniz avantajlı olur. Direkt olarak fabrika ayarlarına dönerek, cihazın kullanılabilir olmasını sağlayabilirsiniz.

Cihazı Sıfırlama

Google play store çalışmıyor ve indirme yapamıyorsunuz. Bunun için cihazın kapatma tuşuna uzun uzun basılı tutun. Cihazın yeniden başlatılmasını sağlayın. Bu şekilde Google Play Sote sorununun çözülmesi sağlanabilir. Direkt olarak play store üzerinden indirme ve diğer işlemleri yapma hakkınız olacaktır.

Sıfırlama işlemini cihazı bilgisayara bağlayarak da yapabilirsiniz. Sizin için uygun olan bir zamanda bilgisayar ile bağlantı kurup, direkt sıfırlama işleminin gerçekleşmesini sağlayın.

Müşteri Hizmetleri

Eğer yapmış olduğunuz hiçbir işlem cihazınızın Google Play Store çalışmasını sağlamıyorsa, müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Teknik destek alabileceğiniz hatlar üzerinden direkt olarak sorunu paylaşarak, çözümü üzerinde konuşabilirsiniz Sorun yaşamadan yapacağınız uygulamalar ile kısa süre içinde çalışma mümkün olabilir. Teknik destek almak için garanti servisi ya da diğer servisleri de tercih edebilirsiniz. Müdahale edilmesi açısından gerekli olabilir. Google Play store nasıl çalışır sorusunun yanıtlanması ile direkt olarak siz de cihazınızı tam performans kullanacaksınız. Bilgilere göre hareket etmeniz yeterlidir.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş