Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

Gerçek Zamanlı Google Penguen Algoritması

Gerçek Zamanlı Google Penguen Algoritması

Gerçek Zamanlı Google Penguen Algoritması

Google firmasınınarama motoru içerisinde Penguen Algoritması ile ilgili planları şimdiden merak ediliyor.Doğru birSEO diliuygulamayanların korkulu rüyası olan bu algoritma gelecekte gerçek zamanlı bir şekilde de çalışma gösterecek. Firmahali hazıra olan Garry Ilyes’in SMX East Fuarı kapsamı içerisinde söylediklerini dinlersek bu senenin sonlarına doğru Penguen’in gerçek zamanlı bir şekilde işlem gerçekleştirme kapasitesine sahip olacağını söylüyor. Temmuz ayında gerçek zamanlı olarak çalışma gösteren bir Penguen Algoritmasının gün yüzüne çıkartılmasına daha çok uzun aylar olduğunun haberini alınmıştı. Ilyes bu konuda temkinli bir şekilde davranarak kesin bir tarihi vermek istemiyordu.

Seo Çalışmalarına Etkisi

 

GaryIlyes’in söylemek istediğine göre Penguen algoritması gerçek tabanlı bir şekilde hizmet vermeye önümüzdeki dönemlerde başlıyor. Bu durumGoogle arama motorunun, bir bağlantı köprüsünün kaldırılmış olduğunu veya disavowed durumunda yer aldığını algılamış olduğunda gerekli işlemleri herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşamadan yapabileceğinin anlamına geliyor. Bu işlem hem iyi hem de bir yandan kötü bir haber olarak yer alıyor.İnternet adresi üzerinde yanlış SEO çalışmasında bulunmuş olduğunuz zaman kısa bir süre zarfında çok kolay bir şekilde sisteme giriş yapabileceksiniz. Aynı zamanda site içerisinde olumlu yönde yapılmış olan SEO düzenlemeleri ile de verilmiş olan sistemden kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Ne Kadar Çalışma Yapılmalı

Bu yüzden SEO çalışmalarının göstermiş olduğu olumlu ve de olumsuz koşullarda çok daha hızlı bir şekilde sonuçlar verebiliyor.Bu konudaçalışmak istediğiniz çeşitli seo firmalarının ve de firmalarda bulunan ya daserbest çalışan seo uzmanlarının profesyonelliğinin sınırlarını zorlayacak çok önemli bir gelişme olarak gün yüzüne çıkıyor. Artık sektör içerisinde yer alan seo firmalarının ise SEO uygulamalarının ilerleyebilmesi amacı ile 8 ila 10 ay benzerinde bir süre çalışılması gerekmektedir.Bu tür ifadelerden kesin bir şekilde kaçınması gerekecektir. Bunun nedeni bu yeni sisteme girecek olan algoritma ile beraber 2 ila 3 hafta arasında bile gerçekleştirilen bütün değişimler çok rahat bir şekilde ve hızlıca gözlenebilecektir.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş