Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.305 Mutlu Müşteri

Galaxy S8 Plus 6 GB RAM ile gelecek

Galaxy S8 Plus 6 GB RAM ile gelecek

Samsung'un yeni amiral gemi telefonu olan Galaxy S8 Plus'un 4 GB RAM kapasitesinin yanı sıra 6 GB RAM kapasitesine sahip olan telefonunun sadece Güney Kore'de satışa sunulacak olması birçok kullanıcı tarafından olumsuz not alırken, Samsung firması bu konuda yeni bir adım attı ve telefonun Dünya pazarına açılması için gerekli başvuruları incelemeye başladı.

Teknoloji devi Samsung'un Galaxy S8 Plus modelini üretime çıkartmasından sonra telefonda bulunan 4 GB RAM kapasitesi bir çok kullanıcı tarafından az bulunsa da diğer teknik özelliklerinin üst düzey olması halen telefonun piyasada bulunan en iyi telefon olduğunu bizlere göstermektedir. Ancak son zamanlarda yaptığı açıklama ile ülkesinde Galaxy S8 Plus'un 6 GB RAM kapasiteli olan telefonunu üretimine başlayan ve satışa çıkartan firma bu adımı diğer ülkeler için yapacağını da açıkladı.

Sadece Güney Kore piyasalarında satışa sunulacağı açıklanan bu telefonun önümüzdeki günlerde Çin pazarına da girecek olmasından sonra Galaxy S8 Plus'un 6 GB'lık versiyonunu bekleyen müşterilerinin ümitlerinin artmasını sağladı.

Çin pazarında özellikle en çok tercih edilen telefonların yüksek RAM kapasiteli telefonlar olduğunu düşündüğümüz zaman Galaxy S8 Plus'un 6 GB 'lık versiyonu beklentilerin çok üzerinde bir satış rakamı bekleyecek gibi duruyor. Çin'de satışa sunulması beklenen telefonun beklenen ilgiyi görmesinden sonra çalışmalarına başlayacak olan ülke ABD ve diğer Avrupa ülkelerinde de Galaxy S8 Plus 6 GB RAM kapasiteli telefonu ile karşımıza gelecek gibi duruyor. Son zamanlarda bu konuda çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmanın yapacağı açıklamalar birçok kullanıcı tarafından merak edilirken 6 GB RAM kapasitesine sahip olan yeni amiral gemisinin ne zaman hangi pazarda satışa çıkacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Samsung'un yapacağı açıklamaları yakından takip eden sitemiz sizlere firma tarafından yapılan son açıklamaları kısa süre içerisinde buradan bildirecektir.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş