Kampanyalarımızdan anlık haberdar olmak için WhatsApp kanalımıza katılın!

Chrome Os Android Uygulamaları

Chrome Os Android Uygulamaları

Chrome Os Android Uygulamaları

Google chrome kullandığı milyonlarca uygulamalarla insanlara çeşitli amaçlarla ve çeşitli yollarla hizmet vermektedir. Bunu da farklı uygulamaların android özelliklerinden yararlanılarak yapar. Teknolojinin hâkim olduğu bu dünyada en iyi uygulama, en iyi teknoloji ve en iyi ile en kaliteli hizmeti sunan uygulamalar daha çok ilgi gösterilir ve daha çok kullanılır. Google chrome os android uygulamaları insanların istediklerine ulaşmasını daha da kolaylaştıracak hızlı ve kaliteli bir işletim sistemidir.

Chrome Os Farkı

Binlerce uygulamayı kullanıp birçoğundan memnun olup birçoğundan memnun olunmadığı zamanlar olmuştur. Hatta bazı anlarda indirilen uygulamalar hiç açılmıyor ya da açılsa bile üstlenen görevi yerine getirmeden hata veriyordu. Ancak Google chrome os işletim sistemi ile bu sorunları ortadan kaldırılacak. Var olan uygulamalar dışında yeni ve daha hızlı daha kaliteli uygulamalar da bulundurulacak. Bu sayede insanlar hayatlarını kolaylaştıracak uygulamaları ve bu uygulamalara ulaşma imkânı bulabilecektir. Bu kolaylığı sağlayan Google chrome OS işletim sistemleri bazı sistemler gibi sadece bazı android cihazlara değil çok fazla cihaza uyumludur.

Mesela Google play store de bulunan ve insanları eğlendiren, bilgilendiren aynı zaman kazandıran milyonlarca uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar bu yeni işletim sistemi sayesinde hem hızlı olacak hem kalitesi yüksek olacak. Bu sayfada bazen kullanılmak istenen uygumlar hata vermekte ve çalışmamaktadır. İşte Google chrome bu yeni uygulayacağı OS işletim sistemi sayesinde android özelliklere sahip cihazlarda ayrıcalık fırsatı sunacaktır.

Neden Chrome Os

Google play storede bulunan uygulamaları hızını, kalitesini ve kolay ulaşılmasını sağlayacak en iyi işletim sistemi budur. Birçok cihaz android özelliğini bulundurduğu halde android içerikli bazı uygulamaları açamıyor. Bu özelliğe sahip olduğu halde uygulamaları kullanılacak duruma getirilmemesi, yeni bir işletim sistemine ihtiyacı gerektirdi. Bu yeniliği de chrome OS sistemi ile yapılarak android uygulamalarına ulaşılmayı kolaylaştırdı. Her geçen zamanda gelişime acık olan Google ve bünyesine yeni sistemler ekleyerek insanların beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Bundandır ki şu an günümüzde oldukça rağbet görmekte ve kullanılmaya devam edilmektedir.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş