Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

1100 TL civarında alınacak olan akıllı telefonlar

1100 TL civarında alınacak olan akıllı telefonlar

1100 TL civarında alınacak olan akıllı telefonlar

Akıllı telefonların fiyatlarının değişkenlik gösterdiği günümüzde her kullanıcının bütçesine uygun modellerin bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Ancak bu konuda 1100 TL civarında bir telefon almak isteyen kullanıcılara en uygun telefon önerilerinden bazıları hakkında detaylı bilgileri sunmak istiyoruz.

1100 TL civarında en iyi telefonlar

Burada çok farklı markaların çok farklı modellerinin bulunduğunu ve bu modeller arasında farklı özelliklerin yer aldığını belirterek başlamak istiyorum. Genellikle orta segment telefonlar arasında yer alan bu telefonların başında Lenovo firmasının K6 modeli en çok tercih edilen telefonların başında gelmektedir. Aynı zamanda Lenovo K modelinin K5 Note modeli de bu fiyata alınacak telefonlar arasında ilk sırada geliyor. Asus firmasının Zenfone 3 serisi de fiyatı bakımından gerçekten başarılı telefonlar arasında ve firmanın Zenfone serileri arasında uygun fiyatı ile dikkat çeken bir telefon.

Huawei firmasının P9 Lite modeli de 1100 fiyatla alınacak olan bir telefon. Özellikle GSM operatörlerinden Vodafone’nun müşterilerine uygun fiyatlardan sunduğu bu telefonu büyük teknoloji marketlerinden 1100 TL civarında bir rakama satın alabilirsiniz.  Vestel firmasının amiral gemisi sayılacak bir telefon Venüs V 3 modeli de bu fiyata alınacak bir telefon olarak dikkat çekiyor.

Ancak bu telefonlar arasında kullanıcıların en çok önem verdiği özelliğin kamera olduğunu belirtmek istiyorum. Kamera konusunda en başarılı modelin Huawei firmasının P 9 Lite modeli olduğunu da açıklayalım. Diğer modellere göre biraz daha yüksek çözünürlük kullanılan bu telefon kamera çözünürlüğü bakımından diğer telefonlardan biraz daha ön plana çıkmaktadır.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş