Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

Windows 10 Yükseltme Bildirimi Nasıl Kapatılır?

Windows 10 Yükseltme Bildirimi Nasıl Kapatılır?

Windows 10 Yükseltme Bildirimi Nasıl Kapatılır?

Gelen Windows 10 yükseltme bildirimi nasıl kapatılır? Aşağıda verilen bilgilerden yola çıkarak bildirimi kapatabilirsiniz.

Windows 10 Yükseltme Bildirimleri

Yükseltme bildirimlerini kapatmanın yolunu arıyor olabilirsiniz. Windows 10 yükseltme bildirimi nasıl kapatılır sorusuna verilen yanıt üzerinden, direkt olarak kapatmanız sağlanacaktır. İlk olarak bildirimleri görmek istemediğinizden emin olun. Sonrasında ise verilen işlem basamaklarını takip ederek direkt olarak kapatın.

Ayarlar ve bildirimler sayfasına giriş yapın. Bildirimler için özel olarak detaylandırılmış olan sayfa üzerinden windos 10 bildirimlerinin kapatılması sağlanacaktır. Eğer görmek istemiyorsanız direkt olarak kapatmanız mümkündür. Bunun dışında bildirimlerin hangi saat içinde gelmesi gerektiğini de belirtebilirsiniz. Sizin için ne zaman yükseltmenin yapılacağı önemli ise direkt olarak cihazınızın uygun olduğu saatleri seçebilirsiniz.

Güncellemelerinin gelmesi tam performans kullanım için şarttır. Bunun için direkt olarak güncellemeleri gerçekleştirmek adına Windows 10 yükseltme nasıl yapılır sorusuna verilen yanıta göre hareket ederek, yükseltmenin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz şekilde hareket edin.

Windows 10 Bildirimleri Zamanlama

Kapatmak istemenin dışında bildirimlerin ne zaman geleceğinin kontrolünü de yapmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için de zamanlama kullanacaksınız. Tüm bildirimleriniz için belirlenmiş olan bir zaman dilimi olabilir. O zaman dilimi içinde direkt olarak bildirim gelmesi ya da otomatik olarak indirmelerin tamamlanması sağlanabilir. Yükseltme işleminin gerçekleşmesi için direkt olarak vermiş olduğunuz için zaman dilimi içinde açma kapama işlemi ile yapılması da söz konusu olabilir. Tamamen sizin belirlemiş olduğunuz koşullar içinde işlemin gerçekleşmesi söz konusu olacaktır. Dilediğiniz şekilde işlemin tamamlanmasını sağlayarak, Windows 10 bildirimlerini kapama yapabilirsiniz. Sunulan hususlar hakkında edindiğiniz bilgiler kapsamında direkt olarak güncellemenin yapılmasını sağlayın. Detaylı bilgi talep edebilirsiniz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş