Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

Twitter Retweet ve Favori Yükseltmenin Yolları

Twitter Retweet ve Favori Yükseltmenin Yolları

Twitter Retweet ve Favori Yükseltmenin Yolları

Twitter retweet ve favori yükseltmenin yolları özellikle çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Yani Twitter bildiğiniz üzere takipçi sayısına göre, sizlere değer vermektedir. Ancak, bizlere de bir çok soru geldiği için konu ile iglil olarak gerekli bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız.

Yapısı gereğince çok hızlı bir akışa sahip olmasının yanı sıra, Türkiye'de çok sevilen ve çok kullanılan bir ağ olarak bilinen Twitter, popüler bir mikroblog sitesidir. Özellikle gençler tarafından çok tercih edilmesinin yanı sıra, popüler olmak da çok önemli hale gelmiş durumda. Şimdi sizlere bu konu hakkında nasıl işlem yapılması gerekiyor konusunda madde madde açıklamaya çalışalım.

 

Twitter İle İlgili Yanlış Bilinenler

Öncelikli olarak Twitter ile ilgili olarak yanlış bilinen bir çok şey bulunmaktadır. Bunların başında bir çok kişinin farklı ve özgün paylaşımlar yapın, kaliteli içerikler üretin gibi yazıları gelmektedir. Halbuki, iş bu şekilde değildir. Zaten bir çok sosyal medya fenomeninin de aslında benzer şeyler paylaştığı hatta aynı içerikleri kopya olarak paylaşmış olabildikleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Twitter için en önemli nokta kuşku yok ki, takipçi konusudur. Yani sizlerin de takipçi sayısı çok düşük ise, bu durumda dünyanın en güzel sözlerini yazsanız ve bunların hepsi özgün de olsa istediğiniz gibi RT Fav alma gibi bir şansınız olamaz. Bir başka kriter ise, seni çok kişi takip etsin ama sen takip etme mantığı olarak dikkat çekiyor.

 

Twitter'da Doğal Yollardan Retweet Ve Fav Alma Yolları

Öncelikle takipçi sayısınızı arttırmalısınız. Doğal yollardan takipçi sayısını arttırırken, özellikle takipçi satın almak sizlere bazen istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Twitter retweet ve favori çok önemli olmakla birlikte, elbette takipçi de çok büyük önem arz eder. Takip edeni takip etmek iyi bir sistemdir. Böylece daha fazla takipçiniz olmaya başlayacaktır. En azından ilk başlanan süreç için büyük bir seviye kat etmenizi sağlayabilir. Bunun haricinde de sizler de daha başarılı sonuçlar almak için bu konuda popüler kişilerden yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, tt'leri takip ederek de takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Gündeme bağlı kalmak özellikle ilk başlarda çok faydalı olacaktır.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş