Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır?

Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır?

Twitter Hesap Onaylatma Nasıl Yapılır?

Çok sayıda kullanıcının yer aldığı Twitter hesap onaylaması var. Twitter hesap onaylatma nasıl yapılır sorusunun yanıtı aşağıda verilmiştir.

Onaylanmış Bilgiler

Hesap onayı almanız için ilk yapmanız gereken mutlaka verdiğiniz bilgilerin onaylanmış olmasıdır. Twitter hesap onaylatma nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak, ilk olarak bilgilerin doğruluğu önemlidir diyebiliriz.

Telefon numarası, mail adresi, doğum günü gibi bilgiler mutlaka doğrulanmalı. Güvenliği sağlamak açısından kişinin bu bilgileri vermiş olmasının önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bilgilerin onaylanması ile siz de kısa süre içinde hesabınızın onaylatma işleminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Adım atarak direkt olarak onaylatma aşaması kapsamında işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ortak Bağlantılı Web Siteler

Açmış olduğunuz twitter hesabının diğer hesaplarınız ile de ilişkilendirilmesi gerekiyor. Bunun için tek yapmanız gereken link vermek. Link vererek direkt olarak onaylatma işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Web sitelerinin linklerinin kopyalanması ile ortak bağlantılı web sitelerini dolduracaksınız. Twitter hesabı onaylatma için direkt olarak bu siteler üzerinden hareket edebilirsiniz. Sizin için sunulmuş olan bilgiler üzerinden kısa süre içinden onay gelmesi mümkündür. Sosyal hesaplar arasında direkt olarak ön plana çıkmış olan twitter da siz de yer alabilirsiniz.

Yazılı Onay Talebi

Hesabınızın onaylanması için ayrıca bir talepte bulunmanız gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken yazılı onay talebi göndermek olacak. Burada neden onaylatmak istediğinize dair bir yazı alanı olacak. En fazla 500 karakterlik bir yazı yazabilirsiniz. Bu sınırlama içinde kendinizi en iyi şekilde ifade ederek, direkt olarak onay almak üzere talepte bulunabilirsiniz. Twitter onaylatma talebi kapsamında işleminizi tamamlayarak direkt olarak onay alabilirsiniz. Kısa süre içinde yanıtlanacak olan talebinizin sonunda, hesabınızın onaylanıp onaylanmadığı belli olacak. Dilediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş