Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
27.824 Mutlu Müşteri

Telefon Hafızasını Temizleme Yöntemleri.

Telefon Hafızasını Temizleme Yöntemleri.

Telefon Hafızasını Temizleme Yöntemleri

Telefon hafızası doluyor ve cihazı yavaşlatıyor. Telefon hafızasını temizleme yöntemleri ile hız sorununa son verebilirsiniz.

Fotoğraf ve Videoları Temizleyin

Telefonu tam performans kullanmak için telefon hafızasını temizleme yöntemleri dahilinde araştırma yapabilirsiniz. Sorun yaşamadan kullanacağınız telefonunuz için direkt olarak temizleme yöntemlerine göre hareket edeceksiniz.

Yedekleme ile telefonunuzda olan fotoğraf ve videoları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bu şekidle bir imkanınız varsa direkt olarak bilgisayarda olan fotoğraf ve videoların silinmesini sağlayabilirsiniz. Onun dışında gereksiz olan fotoğraf ve videoların silinmesi de önemlidir. Örneğin çeşitli sosyal hesaplar üzerinden kaydedilmiş olan fotoğraf ve videoların telefondan silinmesi sizin için son derece avantajlı olacaktır.

Ön Belleğe Alınan Haritaları Silin

Telefonunuzu yavaşlatan bir diğer husus ise ön belleğe alınmış olan haritalardır. Bunların silinmesi son derece kolaydır. Direkt olarak silme işleminin gerçekleşmesini sağlayarak, sorun yaşamadan kullanacağınız bir telefon oluşturun. İstediğiniz şekilde işlemlerin gerçekleşmesini sağlamanız bu şekilde mümkün olacak.

Telefonun hızlı çalışması için ne yapmam gerekiyor sorusuna yanıt olarak, aynı zamanda arka arkaya açmış olduğunuz uygulamaların kapatılması gerektiği söylenebilir. Sizin için uygun olan o an kullanmadığınız sayfaların anında kapatılmasının sağlayabilirsiniz. Arka sayfada açık olan dosyaların olmaması önemlidir.

Kullanmadığınız Uygulamaları Silin

İndirmiş olduğunu anlık uygulamalar bir süre sonra hiç kullanılmıyor. Bunun için mutlaka uygulamaların silinmesini sağlamalısınız. Silmek istediğiniz uygulamalar için direkt olarak işlem yapabilirsiniz. Sorun yaşamadan silebileceğiniz uygulamalar için kaldırma işlemi yapabilirsiniz. Uygulamalar sayfasına girerek kullanmadığınız tüm uygulamaların silinmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi uygulamanın ana menü sayfasında direkt olarak basılı tutarak çöp kutusuna gönderebilirsiniz. Gönderme işleminin hemen ardından silinmiş olacaktır. Telefondan uygulamaları silmek son derece kolay olacağından dilediğiniz şekidl silmeniz sağlanır.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş