Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
27.824 Mutlu Müşteri

Samsung Galaxy J5 tamamen basına sızdı

Samsung Galaxy J5 tamamen basına sızdı

Samsung Galaxy J5 tamamen basına sızdı

Samsung firmasının alt seviye telefonları ile orta seviye telefonları arasında yer alan Samsung Galaxy J5’in geçtiğimiz günlerde açıklanan özellikleri kullanıcılar tarafından en çok merak edilen telefonların başında gelmesine neden oldu. Resmi olarak tanıtımı yapılmayan bu telefonun basına sızan özelliklerinin kesin olarak telefonda gelecek olmasından sonra sizlerin merak ettiği detayları buradan açıklamak istiyoruz.

Samsung Galaxy J5 teknik özellikleri

Güney Kore’nin önde gelen teknoloji merkezleri telefonun en çok merak edilen özellikleri hakkında verileri elde ederek bunları ziyaretçileri ile paylaştı. Bizlerde siz değerli okurlarımız için yakın zamanda karşımıza çıkacak olan Samsung Galaxy J5’nin merak edilen özelliklerini buradan açıklamak istiyoruz.

Telefonda en dikkat çeken özellik 12 MP çözünürlüğe sahip olan kamerası. Alt seviye telefonlar arasında başarılı kamerası ile kullanıcıların iyi görüntüler elde etmesini sağlayacak telefonun ön kamerada kullandığı çözünürlük ise 8 MP olarak dikkat çekiyor 2 GB RAM kapasitesi bulunan telefonun 16 GB dahili depolama alanının bulunması aslında biraz düşük olsa da burada SD kart desteğini sunması kullanıcıları biraz olsun tatmin ediyor.

İşletim sistemi olarak Android 7.0 güncellemesi ile gelecek olan telefonda güncel sürüm kullanılması da telefonun artı yönleri arasında yer alıyor. Batarya konusunda henüz net bilgiler basına sızmasa da bu telefonda gelmesi beklenen batarya gücünün 2500 mAh ile 3000 mAh arasında bir özelliğin bulunacağı yönünde.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş