Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.305 Mutlu Müşteri

Samsung A serisi mi J serisi mi?

Samsung A serisi mi J serisi mi?

Samsung A serisi mi J serisi mi?

Samsung firmasının kullanıcılarına sunduğu A serisi telefonlar ile J serisi telefonlar arasında tercih yapmak zorunda kalan kullanıcıların merak ettiği sorunun cevabını buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Özellikle kullanıcı yorumlarından yola çıkarak sizlere bu konuda merak ettiğiniz bilgileri vermek istiyorum.

1700 – 1800 TL arasında bütçesi olup da Samsung telefon almak isteyenlerin bu iki seri arasında genellikle en çok tercih ettiği telefonların başında J serisi gelmektedir. İki telefonun benzer özelliklerinin bulunduğunu ve bu telefonların arasında en çok satan modeli J7 olduğunu belirtmek istiyorum.

A mı? J mi?

J7 telefon alan bazı kullanıcıların özellikle kamerasından son derece memnun olduğunu ancak sadece işlemci konusunda belli başlı şikayetler yaşadığını belirtmek istiyoruz. Yüksek çözünürlüğe sahip olan oyunlarda zaman zaman donma sorunlarının meydana gelmesine neden olan J serisi telefonların yerine oyun bakımından A serisi telefon alabilirsiniz. Ancak J serisi telefonların oyun dışında oldukça başarılı bir seri olduğunu belirtmek istiyoruz.

A veya J serisi dışında bazı kullanıcıların önerdiği seri ise C serisi telefonlardır. Özellikle C serisi telefonların ithalatçı garantili olması bazı kullanıcıların kafalarında soru işaretlerinin meydana gelmesine neden olduğundan dolayı yapmanız gereke C serisi telefonlarda göz atmak olacaktır. C9 Pro modeline bakmanızı öneriyoruz.

İşte A ve J serisi arasında terci yapmak istiyorsanız oyun bakımından sizlere A serisi telefonları öneriyorum, eğer oyun dışında bir beklentiniz varsa bu sefer almanız gereken serinin J olduğunu belirtmek istiyoruz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş