Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.629 Mutlu Müşteri

PS4 Oyunlarını PS4 Pro’ya Aktarmak.

PS4 Oyunlarını PS4 Pro’ya Aktarmak.

PS4 Oyunlarını PS4 Pro’ya Aktarmak

PS4’te keyifle oynadığınız oyunları PS4 Pro’ya aktarabilirsiniz. Ps4 oyunlarını PS4 Pro’ya aktarmak için yapmanız gerekenler aşağıda verilmiştir.

Ethernet Kablosu ile Aktarma

Daha önce kullandığınız PS4 oyunlarını, PRO’ya aktarmak isteyeceksiniz. Ps4 oyunlarını PS4 Pro’ya aktarmak son derece kolay. Aktarma işleminin gerçekleşmesi için Ethernet kablosu kullanabilirsiniz. Tüm dosya, oyun ve buna benzer klasörleri direkt olarak kablo üzerinden PRO’ya aktarmak mümkün oluyor.

Kablonun sorunsuz şekilde bağlandığına emin olun. Hemen ardından geçiş için koşulların uygun olmasını sağlayın. Sonrasında direkt olarak Ethernet üzerinden aktarımı yapın. Hızlı şekilde gerçekleşecek bir aktarım olduğuna emin olabilirsiniz. Çünkü aktarma işlemi kablo üzerinden çok daha hızlı şeklide gerçekleşmekte. Bunun için aktarmak istediğiniz tüm dosyalar için bu kabloyu kullanabilirsiniz. USB hızından çok daha yüksek bir hıza sahip olduğundan, aktarma işleminin anında gerçekleşecek olduğunu söyleyebiliriz.

Hard disk üzerinden atmak isteyenler için önce yedekleme yapması gerektiğini bilmesi gerekir. Hız da çok başarılı olmadığından aktarım işleminin Ethernet kablosu ile olmasının avantajını değerlendirmelisiniz. Ps4 oyunlarını aktarma için mutlaka sunulmuş olan Ethernet yönteminin kullanılması en iyi seçim olacak. Aktarımı tamamlayarak dilediğiniz şekilde oyunları oynayabilirsiniz.

PS4 Oyunlarını En Hızlı Aktarma

Aktarma işleminin USB ile olması durumunun son derece yavaş olacağını bilmelisiniz. Hard Disk üzerinden aktarım ise yedekleme ile zaman kaybetmenize yol açacak. Bunun için yedekleme işleminin en hızlı olacağı yöntem Ethernet kablosunun kullanılmasıdır. Bu durumda direkt olarak aktarım gerçekleşecek olduğundan, sorun yaşamadan aktarımın yapılmasını sağlayacaksınız. PS4 oyunlarını PRO’ya aktarma için verilen işlem basamaklarını tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz yöntem ile aktarma yapabilirsiniz. En iyi yöntemi seçerek hızlı ve sorunsuz oyun aktarımını sağlamanız mümkündür. Seçim sizin.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş