Kampanyalarımızdan anlık haberdar olmak için WhatsApp kanalımıza katılın!

Oyunlarını PC’de Oynama Rehberi.

Oyunlarını PC’de Oynama Rehberi.

Oyunlarını PC’de Oynama Rehberi

PS4 oyunlarınız var ve bilgisayarda oynamak mı istiyorsunuz? Ps4 oyunlarını PC’de oynama rehberi üzerinden direkt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

PS4 Oyunlarını Pc’de Oynama

PS4 oyunlarını PC’de oynama rehberi nedir? Rehber hakkında sunulanlara göre direkt olarak oyunları bilgisayardan oynama avantajı elde edeceksiniz. İhtiyacınız olanlar ve yapmanız gerekenler aşağıda detaylı şekilde verilmiştir. İşlem basamaklarını takip ederek direkt olarak oyunları oynamak üzere hareket edebilirsiniz.

PS4’ünüzün olması yeterli olmuyor. Almış olduğunuz PS4’ün aynı zamanda 3.50 sürümde çalışması gerekiyor. Bu sürümde olan bir PS4 ile direkt olarak siz de PC’den oyun oynamak üzere diğer adımları tamamlayabilirsiniz.

Pc için gereken Windows 8.1’dir. 10 işletim sistemi üzerinden direkt olarak 2.6 GHz Intel Core i5 ya da üstünde olan bir işlemci gerektiğini unutmayın. Bu sebeple PS4’ünüz ile yer almak istediğiniz oyunlar için bilgisayarınızın işlemcisinin ne olduğuna dikkat edin.

Mac için ise OS.X Yosemite ve ya da El Capitan gerekecek. 2.4 GHz Inteş Core i5 şart. Bunun için minimum 2 GB Ram şart. USB portu da aynı şekilde gerekenler arasında.

Bir adet DualShoc 4 kontrolörü ve USB bağlantı kablosu ile direkt olarak bağlantı kurulacaktır. İnternet bağlantısı ve tavsiye edilen hız upload 5 Mbit olarak belirlenmiştir.

Ps4 oyunlarını Pc’de oynamak için yukarıda verilen işlem basamaklarını tamamlamanız gerektiğini unutmayın. Eğer elinizde bunlar varsa direkt olarak oynamak üzere harekete geçebilirsiniz. Sizin için uygun olan işlemci ve PS4 ile işlem basamaklarını tamamlamanız durumunda oyun oynayabilirsiniz.

Tüm oyunların oynanmasını mümkün kılan PS4 PC’de oynama avantajları sunulmuş olacak. Avantajları elde etmek adına harekete geçebilirsiniz. İşlem basamaklarını takip ederek oyun oynama fırsatını yakalayın.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş