Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

Messengerda Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?

Messengerda Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?

Messengerda Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?

Mavi tik, okundu bilgisi her geçen gün farklı sosyal hesaplara yansıyor. Peki, messengerda okundu bilgisi nasıl kapatılır?

Messengerda Okundu Bilgisi Kapatma

Okundu bilgisinin kapatılması için cihaza eklenti eklemeniz şart. Bunun için Messengerda okundu bilgisi nasıl kapatılır sorusuna verilecek olan ilk yanıt, eklenti eklenmesi ile olacak. Pek çok uygulamada direkt olarak uygulamaların özelliği olarak mavi tik – okundu bilgisinin kapatılması söz konusu. Ancak Messenger için kapatma işleminin gerçekleşmesi direkt olarak uygulamalara ek olarak indirme yapmanız durumunda oluyor. Kapatma işleminin gerçekleşmesinin sonrasında direkt olarak siz de sayfaya giriş yapıp mesajı görmenize rağmen karşı tarafın bu bilgiyi almasının önüne geçebilirsiniz.

Ghost for Chat;

Uygulamalar içinde yer alan Ghost for Chat, direkt olarak sizin uygun şekilde okundu bilgisini karşı tarafa ulaştırmanıza engel olabiliyor. Chrome uyumlu olduğundan çalışmasının da son derece basit şekilde gerçekleşecek olduğuna emin olabilirsiniz. İndirme işlemi için Play Store kullanılabilir. Bilgisayarınız için ise direkt olarak herhangi bir tarayıcı üzerinden indirme işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İndirme işlemi ücretsiz şekilde gerçekleşecek. Aktif hale gelmesi ile ise mavi tik özelliğinin yani karşı tarafa giden okundu bilgisinin tamamen kapatılması söz konusu olacak. Direkt olarak indirme işlemini tamamlayarak bu özelliğin aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Okundu Bilgisini Engelleme

Okundu bilgisini engelleyen uygulama hangisi sorusunun sıkça sorulduğunu biliyoruz. Yukarıda verilen isim üzerinden indirme işleminin gerçekleşmesi söz konusu olacak. Sizin için uygun olan indirme işleminin tamamlanmasından sonra, uygulama kapsamında direkt olarak okundu bilgisinin ertelenmesi söz konusu.

Mavi tik direkt oalrak karşı tarafa mesajı okuduğunuzu bildiriyor olduğundan bunu engellemek isteyebilirsiniz. Sizin için uygun olan okundu engelleme uygulaması indirmeniz mümkün.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş