Kampanyalarımızdan anlık haberdar olmak için WhatsApp kanalımıza katılın!

iPhone ne gibi değişikler ile gelecek?

iPhone ne gibi değişikler ile gelecek?

iPhone 8 çıkışı gecikecek

Apple firmasının merakla beklenen yeni amiral gemisi konusunda her geçen gün ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor. Son olarak çıkışı konusunda biraz daha gecikmesi beklenen telefonda gelecek olan özellikler hakkında sizlere bilgi verelim.

Apple firmasının kuruluşunun 10. yılına özel olarak üretilecek olan yeni telefonu iPhone 8'in ismi konusunda henüz net bir açıklama yapılmadı. Özellikle 10. yıla özel olarak farklı bir isimle gelme ihtimali de bulunan telefonun üzerinde uzun zamandır çalışan firmanın yeni özellikleri telefona ekleyecek olması çıkış tarihinin gecikmesine neden olabilir.

iPhone ne gibi değişikler ile gelecek?

Samsung firması ile kıyasıya rekabet içerisinde olduğunu düşündüğümüz bu telefonu özellikle ekran kullanım oranında çok farklı bir tarzda gelmesi bekleniyor. Ekran yüzeyinde artık parmak izi okuyucu sensörünü ekranın içine yerleştirmesi beklenen yeni model iPhone'de aynı zamanda ön kamerada ekran içerisinde yer alacak ve gözle görülür bir tarzda kullanıcıların karşısına çıkmayacak. 10. yıla özel olarak farklı özellikleri sunmak için yoğun bir çaba harcayan iPhone 8 telefonunda ekran gövde oranı olarak da kullanıcılarına üst düzey bir kullanım alanı sunması kullanıcılarını mutlu edecek gibi duruyor.

Ekran boyutu olarak farklı 6 inç ve üzerinde ekran boyutu kullanması beklenen telefonun üst yüzeyinde bulunan bütün tuşların ekranın altında sıkıştırılacak olması da ayrıca dikkat çeken bir özellik olarak karşımıza çıkacak.

Sanal Home tuşu yerine farklı bir bileşen ile karşımıza gelmesi beklenen telefona gelecek olan diğer özellikler hakkında yakın zamanda sizlere bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Eylül veya Ekim ayı gibi çıkması beklenen bu telefonun yeni eklenecek olan özelliklerden sonra piyasalar çıkması biraz daha gecikecek gibi duruyor. Bunun nedeni ise yeni özellikler ile 10. yıla özel unutulmaz bir telefon karşımıza çıkartmak istemesidir.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş