Kampanyalarımızdan anlık haberdar olmak için WhatsApp kanalımıza katılın!

iPhone 8 konsepti yayınlandı

iPhone 8 konsepti yayınlandı

iPhone ve iPhone 7 Plus'ın tanıtılmasının hemen ardından başlayan iPhone 8 dedikoduları hız kesmeden devam ediyor. OLED ekranlı bir iPhone modeli olmasına kesin gözü ile bakılan iPhone 8 acaba hangi özelliklere sahip olacak?
Touch Bar'lı iPhone 8

Apple, her zaman olduğu gibi yeni iPhone'un ismi ve özellikleri konusunda Eylül 2017'de düzenlenecek olan özel etkinliğe kadar herhangi bir resmi açıklama yapmayacak. Fakat 10.yıla özel bir donanım ile geleceği ve isminin iPhone 8 olacağı bir çok analist tarafından teyit edildi.

iPhone 8 için yayınlanan özel bir konsept videosu bize özellikleri hakkında fikir veriyor.

 

Buna göre iPhone 8'de daha hızlı şarj ve 40Gpbs'e kadar veri aktarımı için Thunderbolt 3 bağlantısı olacak. Tamamen cam tasarıma sahip iPhone 8'de en çok dikkat çeken özellik ise yeni MacBook Pro'larda bulunun Touch Bar.

iPhone 7 ile birlikte ana ekran butonunu yavaş yavaş kaldıracağının sinyallerini veren Apple, acaba onun yerine Touch Bar mı yerleştirecek? iPhone'da aramaları cevaplamak veya reddetmek, Mail veya Mesajlar gibi uygulamalarda metin önerileri almak, emoji seçerek göndermek gibi işlevlere sahip olan Touch Bar özelliği, akıllı telefon dünyasında yeni bir dönemi başlatabilir.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş