Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.629 Mutlu Müşteri

Instagramda Gönderileri Zamanlama Nasıl Yapılır?

Instagramda Gönderileri Zamanlama Nasıl Yapılır?

Instagram’da Gönderileri Zamanlama Nasıl Yapılır?

Pek çok sosyal hesap üzerinden gönderi zamanlaması yapılabiliyor. İnstagramda gönderileri zamanlama nasıl yapılır?

Aşağıda sorunun yanıtlanması sağlanmıştır. Zamanlama içim gerekenlerin ne olduğunu göreceksiniz.

İnstagram’da Gönderi Zamanlama

Kullanıcılar tarafından sorulan İnstagramda gönderileri zamanlama nasıl yapılır sorusunun yanıtlanması son derece kolay. Maalesef son güncellemelerin de sonunda instagramda gönderileri zamanlama özelliği bulunmuyor. Zamanlama özelliğinin olmamasından ötürü bu işlevde geliştirilmiş olan uygulamalar olduğunu göreceksiniz. Uygulamaları kullanarak siz de gönderileriniz talimat vermiş olduğunuz zaman içinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde işlemin gerçekleşmesi mümkün olacak. Uygulama aşamasında instagrama gelmesi durumunda son derece kolay şekilde tamamlanabilir. Bununla ilgili gereken bilgiyi instagram yapacaktır. Duyurular üzerinden siz de takibini yaparak, direkt olarak gönderileri zamanlama avantajını elde edebilirsiniz.

Buffer ile Gönderi Zamanlama

Gönderi zamanlamak istiyorum diyen kişi eğer instagram kapsamında bir zamanlama yapmak istiyorsa, direkt olarak uygulama kullanacak. İnstagramda gönderi zamanlama yapmak için direkt olarak Buffer kullanacaksınız. Zamanlama yapmak için uygulamayı indirin. İndirme işleminin yapılması için play store’u kullanacaksınız. Android işlemci kullananlar için uygulamanın indirilmesinin play store üzerinden olacağını bilmelisiniz. İndirme işleminin tamamlanması ile direkt olarak programı açın. Daha sonra o alandan paylaşım yapılması için dosyalara erişim için instagrama erişimi izinli kılmalısınız.

Gönderi zamanlamanız için indirme saniyeler içinde gerçekleşir. Daha sonra ise zamanlama yaparak, sizin vermiş olduğunuz komut üzerinden paylaşım yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için uygun olan işlemler üzerinden kısa süre içinde zamanlama yaparak paylaşımın olmasını sağlayabilirsiniz. Buffer ile gönderi zamanlama hakkında verilmiş olan işlemleri dikkate alarak siz de zamanlama yapabilirsiniz. Kusursuz şekilde zamanlamanın ardından paylaşımların gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz fotoğrafın paylaşılması sağlanacaktır ve direkt olarak görüntüleme mümkündür.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş