Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
27.824 Mutlu Müşteri

Google Play'den yeni bir güncelleme

Google Play'den yeni bir güncelleme

Google Play'den yeni bir güncelleme

Akıllı telefonların işletim sistemi Android olanların kullandığı Google Play uygulamasına gelecek olan son güncellemeden sonra telefonların içerisinde bulunan gereksiz dosyalar kolay bir şekilde temizlenerek telefonların rahatlaması sağlanacak.

Akıllı cihazların en zaman içerisinde en çok sorun yaratan özellikleri arasında dolan hafızaları gelmektedir. Düşük hafıza ile üretilen telefonların olduğunu düşündüğümüz zaman kullanıcıların zaman içerisinde çektiği videolar, fotoğraflar veya indirdiği dokümanları silmek zorunda kalmasından sonra sizlere bu dertten kurtaracak olan yeni bir güncelleme hayata geçecek.

Google Play güncellemesi ne fayda sağlayacak?

Android işletim sistemlerinde bulunan Google Play mağazasından istediğiniz oyunu, haber sayfasını ve binlerce çeşit farklı programı telefonlarınıza indirerek işlemlerinizi akıllı telefonlarınız üzerinden yapabiliyorsunuz. Ancak kullanıcıların zaman içerisinde indirdiği programlar ve oyunların boşuna telefonlarda yer kaplaması ve hafızanın dolması kullanıcıların zaman zaman zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Bu yüzden yeni uygulamasını hayata geçirmesi beklenen Google Play'den bu sayede hafıza bulunan gereksiz dosyaları sizlere güncelleme ile bildirecek ve gereksiz olan uygulamaları silmenizde yardımcı olacaktır.

Yakın zamanda hayata geçirmesi beklenen bu program sayesinde kullanıcıların artık en sık kullandığı programlardan başlayarak en az kullandığı programlara kadar bir sıralama yaparak size bildirimde bulunacak olan sistem bu sayede kullanmadığınız uygulamaların telefondan silmenizi sizlere hatırlatacak. Özellikle son zamanlarda oldukça fazla şikayet edilen konuların başında olan hafıza yetersizliğinden sonra yapılacak olan bu güncelleme epey bir işinize yarayacak gibi duruyor.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş