Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

Galaxy S7 mi Note 5 Mi?

Galaxy S7 mi Note 5 Mi?

Galaxy S7 mi Note 5 Mi?

Samsung firmasının telefonları her zaman en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Sizler için bugün geçtiğimiz yılın en çok satanlarından olan Galaxy S7 ile Note 5 arasında tercihte kalan kullanıcılar için hangi telefonunun daha üst düzey olduğunu belirtmek istiyoruz.

Firmanın geçen sene amiral gemi sınıfında kullanıcılarına sunduğu bu iki telefon arasında genellikle S7 modelinin daha çok tercih edildiğini belirtmek istiyorum. Performans olarak üst düzey bir telefon olan S7 ile sosyal medya kullanımını daha rahat yapabilirsiniz. Oyun performansı bakımından da gerçekten S7 telefonunda daha rahat bir performans elde edebilirsiniz.

S7’nin Note 5 ‘e göre avantajları nelerdir?

Samsung firmasının bu sezon S8 telefonunu piyasalara sürmesinden sonra S7 telefonu bir alt segmentte halen en başarılı modeller arasında ilk sırada geliyor. Özellikle performans bakımından, donanımsal özellikler bakımından, batarya ve kamera bakımından üst düzey bir telefon olan S7’nin Note 5 ile hemen hemen aynı olan özelliklerine rağmen bir tık daha önde olduğunu belirtmek istiyorum. Suya ve toza karşı dayanıklı olan bu iki model arasında tercih yapmak zorunda kalacaksanız iki telefonun da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak S7 modelinin bir adım daha önde olduğunu buradan belirtme istiyorum.

Note 5 telefonu ile S7 telefonu arasında nesil farkının bulunması da S7’nin bir adım önde bulunmasını sağlıyor. Özellikle S7’nin güncelleme bakımından daha uzun bir kullanım sunacağını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Editör Yorumu :

Bu iki telefonu özelliklerinin hemen hemen aynı olmasına rağmen S7’nin bir üst versiyon olması S7’nin daha önde olmasını sağlıyor. İkisi arasında tercih yapmak durumunda kaldıysanız S7 telefonunu almayı sizlere öneriyorum.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş