Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
28.629 Mutlu Müşteri

En İyi Online Ön Muhasebe Programı.

En İyi Online Ön Muhasebe Programı.

En İyi Ön Muhasebe Programı

En iyi ön muhasebe programı denilince aklınıza ne geliyor? Pek çok işletme en iyi ön muhasebe programından uzaya çıkıp inebilmesini dahi bekliyor. Ama hayır, bu değil. Bir işletmenin tüm gider ve gelir dengesini kurabilecek, harcamaları tek bir raporlama paneli içerisinde görüp bu duruma göre alarm açabilecek, tüm ödemelerin ve faturaların son tarihlerini tek bir panel içerisinde kullanıcıya bildirebilecek bir ön muhasebe programıdır. Başta sadece sizi yavaşlatacak ve verilerinizi kaybettirecek bir ön muhasebe programı kullanmış olabilirsiniz. Ama olsun o günler artık çok geride kaldı. Özellikle güvendiği bir sunucuda duran verilerini kaybeden işletmenin yaşadığı acının tekrarlanmamasını sağlayabilecek bir ön muhasebe programı ile tanışmaya hazır mısınız?

Ön Muhasebe Programı Nedir?

Ön muhasebe programı bir ticari işletmenin gün içerisindeki tüm faaliyetlerini kaydeden ve bu harcamalara ya da gelen ücretlere karşı bir rapor hazırlayan programdır. Aynı zamanda içerisine eklenebilecek farklı özelliklerle bir işletmenin ticari olarak tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayabilecektir. Vivosis ön muhasebe programı içerisinde ise tüm bu özelliklerin yer alması sağlanabilmektedir. Örneğin, En iyi ön muhasebe programı sayesinde şirketinizin içerisindeki sınıflandırılmış ya da gruplandırılmış tüm ticari işlemleri tek bir panelden sınırsız kullanıcı ile düzenleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Varlıklarınızı, giderlerinizi, faturalarınızı, çeklerinizi, kasa giriş ve çıkışlarınızı kontrol edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Vivosis ön muhasebe programının en büyük ayrıntısı ise size tüm bu ayrıntıları günlük, haftalık ya da aylık olarak raporlayabilecek olmasıdır. İnsanların dikkatini çeken en önemli özelliği ise kesinlikle uygun fiyatlardan farklı paketler dahilinde satışa sunulmuş olmasıdır.

Vivosis Ön Muhasebe Programı İçinde Neler Var?

Vivosis ön muhasebe programı içerisinde bir ticari işletmenin ihtiyacı olan tüm özellikler barınmaktadır. Personel takibi, fatura takibi, ödeme takibi, çek ve senet takibi, cari takibi, stok, depo giriş ve çıkış takibi, kasa ve banka hareketleri takibi, irsaliye ve fatura işlemlerinin takibi ve daha sayamadığımız onlarca özelliklerle müşterilerine hizmet veriyor. En önemli özelliği ise Vivosis online ön muhasebe programı dünyanın 20 farklı yerindeki birbirinden bağımsız sunucularda barınmaktadır. Güvenlik açısından maksimize edilmiş ve dondurulmuş sunucularda hem offline hem de online tüm veriler saklanmaktadır. Aynı zamanda sunucuların fiziksel güvenliği için dahi yıl içerisinde en az 30 güvenlik personeli çalışmaktadır. Yani verileriniz hem gerçek dünyada hem sanal dünyada korunmaktadır. Anlık ve haftalık yedeklemeler sayesinde kaybolmuş tüm veriler anında tekrardan panelinizde.

Vivosis Ön Muhasebe Programı Avantajları Nelerdir?

Vivosis ön muhasebe programı avantajlarını saymak istiyorsak şöyle başlamalıyız:

  • Program içerisinde çok hızlı bir şekilde e-fatura ve e-irsaliye işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Vivosis ön muhasebe programı içerisinde stok, depo yönetimini kullanabilirsiniz.
  • Muhasebe verileri mevzuatına uygun şekilde üretilmiş olan ön muhasebe programı sayesinde yasa dışı hiçbir işlem yapılamaz.
  • Ön muhasebe programı içerisinde şube bazlı çalışmalar yapabilirsiniz. A şubeniz ile B şubenizin verileri birbirine karışmaz. Her şubenin kendine özel olarak paneli vardır.
  • Güvenli bulut teknolojisi sayesinde tüm verilerinizi nerede olursanız olun 7 gün 24 saat güvenli bir şekilde inceleyebilir ve denetleyebilirsiniz.
  • Performans raporları ile hem günlük hem haftalık hem de aylık olarak tüm ticari işletmenizin sonuçlarını elde edebilirsiniz. Kaydedilmiş olan her veri size rapor olarak sunulur.
  • Tüm finansal işlemlerinizi cihaz fark etmeksizin kullanabilir ve yönetebilirsiniz.

Tüm finansal işlemlerinizin güvenli bir şekilde sağlanabilmesi için size en iyi seçenek Türkiye’nin en iyi ön muhasebe programı Vivosis’i öneriyoruz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş