Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

BAYİLİK STATÜLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME.

BAYİLİK STATÜLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME.

Değerli Müşterilerimiz,

Sistemimizde bulunan bayilik sistemi 01-07-2018 tarihi itibariyle yeni bir sisteme geçmiştir. Yani bayilik sisteminde bayilikler farklı statülere ayrılmıştır. Daha önce sadece %30 indirimli bayilik varken şuan %40 -%50 indirim oranları sağlayan bayilik statüleri devreye girmiştir.

Bayilik sisteminde yapılan değişiklik ile birlikte bayilik statüleri sistem tarafından kontrol edilmektedir. Bayilik paketleri 1 yıllık olarak ayarlanmıştır. 01-07-2018 tarihinden sonra bayilik statülerine geçiş yapan müşterilerimiz her yıl bayi statülerini yenilemeleri gerekiyor yenilemediklerinde yine bayilikleri devam ediyor lakin basic bayi statüsünde devam etmektedirler.

01-07-2018 tarihinden önce bayilik statüsüne sahip müşterilerimizin bayilikleri yine devam etmektedir.

Bayilik Paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.ofisimo.com/bayi-paketleri.html


Yorumlar

Nevzat

Yeni bayilik 2018 diyorsunuz yanlış Yazılmış ola bilir mi 2019 gibi
ofisimo

OFİSİMO YAZILIM

Merhaba Nevzat bey, 12 Mayıs 2018 tarihinde istanbul bayi toplantısında yeni bayilik sistemi görüşülmüştür ve 01-Temmuz-2018 Tahihi itibariyle sisteme entegresi yapılarak 4 farklı bayilik statüsü yayına alınmıştır.

Kadir Bakmaz

Merhaba 2017 yılında tek bayilik seçeneği vardı ve bu bayilik türüne katılmıştım. Şuan bayiligim sanırım devam ediyor değil mi?

Bakı Elden

Merhabalar bayilik paketlerinde %50 indirim kampanyası yapmıştınız o zamanlar alma durumum olmadığı için alamamıştım tekrar benzer bir kampanya yapacak mısınız.

Tahsin Bor

Bayilik paketi için ödediğimiz tutar hesabımıza kredi olarak mı yükleniyor?

Fikret Ceylan

Yeni bayilik sistemi daha güzel olmuş ve iyi düşünülmüş tebrik ederim. Kurumsal bayilik için vergi levhası zorunlumu? Henüz firmayı kurmadım yakın zamanda nasip olursa açacağım.

Arif aydemir

İthal araç var alacağım açıklama kısmına bayi statü yazılı ne anlama geliyor tşk ederim
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş