Kampanya ve Duyurularımızdan Anlık Haberdar Olmak İçin WhatsApp Kanalımıza Katılın!!
Katılmak İçin Tıklayın

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music aboneliği nasıl iptal edilir sorulan sorular arasında. İptal etmek için aşağıda verilen bilgilere göre hareket etmeniz yeterli olur.

Abonelik İptali

Apple music aboneliği nasıl iptal edilir sorusuna yanıt olarak direkt olarak iptal işlemi yapılarak denebilir. Bunun için abonelik iptalinin online olarak yapılması istenir. Direkt olarak yapmış olduğunuz aboneliğin iptal ile sonlandırılması söz konusudur. Eğer ay sonunda aboneliğinizi sonlandıracaksınız direkt olarak herhangi bir ödeme talep edilmeden iptal gerçekleşir. İptal edilmesinden sonra direkt olarak music üzerinden dinleme yapmanız kısıtlanır. Bunun için kararınızı net şekilde vererek iptal işleminin gerçekleşmesini sağlamalısınız.

Abone İptal için Apple tarafından sunulmuş olan adımları takip etmeniz yeterlidir. Ücret ödemesinin olmadığı durumlarda da abonelik iptalinin olacağını bilmelisiniz. Bu bilgiler dahilinde direkt oalrak iptal için gereken talebi oluşturup, aboneliğinizin sonlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Otomatik Abonelik İptali

Abonelik iptali için gerekenler nelerdir sorusu da sorulabilir. Bunun için tek gereken sizin aboneliğinizi iptal etmek istediğinize dair talebinizin olmasıdır. Apple music otomatik iptal ise direkt olarak ödemelerin gecikmesi durumunda gerçekleşebilir. Belli bir zaman dilimi içinde ödemelerin gerçekleşmemesi durumunda, abonelik iptali sağlanır. Kişinin ödeme yapması durumunda anında yeniden abonelik için işlem yapması gerekir. Ödeme bilgilerini güncellemeniz durumunda da direkt olarak abonelik olacaktır.

Abonelik Yenileme

İptal hakkında edinmiş olduğunuz bilgilerin dışında direkt olarak Apple music abonelik yenileme nasıl olur sorusunu da sorabilirsiniz. Yenilemek istediğiniz abonelik için yeniden talep oluşturmanıza gerek yok. Direkt olarak ödemelerin düzenli olarak gerçekleşmesi durumunda yenileme işlemi olacak. Apple music aboneliği hakkında verilmiş olan bilgiler kapsamında direkt olarak merak ettiklerinizin cevaplanması sağlanmıştır. Sorunsuz şekilde ödemelerin gerçekleşmesi önemlidir.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş