PREMIUM
E-Ticaret Web Paketi Spring v4.0

380

Tekstil Firmalarıve Giyim Mağazaları için tasarlanmış e-ticaret paketidir. Hazır E-Ticaret paketimiz ile ürünlerinizi internet üzerinden satabilirsiniz

PREMIUM
E-Ticaret Web Paketi Summer v4.0

380

Tekstil Firmalarıve Giyim Mağazaları için tasarlanmış e-ticaret paketidir. Hazır E-Ticaret paketimiz ile ürünlerinizi internet üzerinden satabilirsiniz

PREMIUM
E-Ticaret Tekstil Paketi Blazer v4.0

380

Tekstil Firmalarıve Giyim Mağazaları için tasarlanmış e-ticaret paketidir. Hazır E-Ticaret paketimiz ile ürünlerinizi internet üzerinden satabilirsiniz

PREMIUM
E-Ticaret Web Paketi Fabs v4.0

380

Tekstil Firmalarıve Giyim Mağazaları için tasarlanmış e-ticaret paketidir. Hazır E-Ticaret paketimiz ile ürünlerinizi internet üzerinden satabilirsiniz

PREMIUM
E-Ticaret Tekstil Paketi Dress v4.0

380

Tekstil Firmalarıve Giyim Mağazaları için tasarlanmış e-ticaret paketidir. Hazır E-Ticaret paketimiz ile ürünlerinizi internet üzerinden satabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret PC-Telefon Paketi Nos v4.0

380

Bilgisayar ve Telefon satışı için tasarladığımız eticaret paketidir. İnternet üzerinden Telefon ve Bilgisayar satışı yapmak istiyorsanız bu paketimiz aradığınız eticaret paketidir.

PREMIUM
E-Ticaret Spor Paketi Since v4.0

380

Spor Malzemeleri ve Ürünlerinin Satışı İçin Tasarladığımız E-Ticaret Paketidir. Spor E-Ticaret paketimiz ile sizde hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret Oyuncak Paketi Gifts v4.0

380

Oyuncak firmaları için hazırlamış olduğumuz hazır oyuncakcı e-ticaret paketimizdir. Oyuncakçı e-ticaret paketimiz ile online olarak ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret Ziraat Paketi Land v4.0

380

Organik ürünler ve Tarım aletleri satışı için hazırlamış olduğumuz e-ticaret paketidir.Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sitenizden alışveriş yapmak isteyen müşterileriniz kolat ve rahat şekilde alışverilerini yapabilirler.

PREMIUM
E-Ticaret Ayakkabı Paketi Stylus v4.0

380

Hazır ayakkabı ve çanta satış eticaret paketidir. Ayakkabı ve Çanta şatışı yapan firmalar için ürettiğimiz eticaret paketimiz ile ürünlerinizi internette müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret İç Giyim Paketi Cover v4.0

380

İç giyim firmaları için tasarladığımız e-ticaret paketidir. Ürünlerinizi şık bir web sitesinde satışa sunmanız için sektöre özel olarak mobil yumlu tasarım kullanılmıştır.

PREMIUM
E-Ticaret Kuyumcu Paketi Ring v4.0

380

Hazır Kuyumcu e-ticaret sitesi paketidir. Ürünlerinizi internet üzerinden satmayı düşünüyorsanız eticaret paketimiz işinize prestij katacaktır.

PREMIUM
E-Ticaret Dekorasyon Paketi Beds v4.0

380

Ev Dekorasyon Ürünleri satışı için tasarlanmış eticaret paketidir. Ev Dekorasyon ve Ev Tekstili Ürünleri satışı yapmayı düşünüyorsanız bu paketimiz idealdir.

PREMIUM
E-Ticaret Hırdavat Paketi Decor v4.0

380

Hırdavat E-Ticaret Paketimiz hırdavat firmaları için responsive mobil uyumlu olarak tasarlanmıştır. Farklı sektörler içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret Organik Paketi Deal v4.0

380

Organik ürün satışı için hazırmış olduğumu e-ticaret paketidir. E-Ticaret paketlerimiz kullanıcı dostu arayüzü ve mobil uyumlu tasarımlarıyla eşsiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

PREMIUM
E-Ticaret Elektronik Paketi Rance v4.0

380

Elektronik Ürün satışı için geliştirmiş olduğumuz hazır eticaret sitesidir. Mobil uyumlu E-Ticaret paketlerimi müşterilerinize kolay kullanım imkanı vermektedir

PREMIUM
E-Ticaret Aksesuar Paketi Mart v4.0

380

Oto aksesuar firmaları için tasarlanmış eticaret paketidir. E-Ticaret paketimizle ürünlerinizi müşterilerinize daha kolay ulaştırabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret Elektronik Paketi Time v4.0

380

Elektronik Ürün satışı için geliştirmiş olduğumuz hazır eticaret sitesidir. Mobil uyumlu E-Ticaret paketlerimi müşterilerinize kolay kullanım imkanı vermektedir.

PREMIUM
E-Ticaret Oyuncakcı Paketi Happy v4.0

380

Oyuncak satışı yapan firmaların için hazırladığımız mobil uyumlu hazır oyuncakcı eticaret paketimizdir. Görsel ve Kullanıcı dosya tasarımı sayesinde ürünlerinizi klayca müşterilerinize web sitenizden satabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret Mobilya Paketi Wood v4.0

380

Mobilya ve Ev Tekstili Ürünlerı Satışı için tasarlanmış E-ticaret paketidir. Magazanızdaki ürünlerinizi eticaret paketimizle online olarak satmaya başlayabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret Organik Paketi Mady v4.0

380

Organik ve Yöresel Ürün satışı için geliştirmiş olduğumuz hazır eticaret sitesidir. Mobil uyumlu E-Ticaret paketlerimi müşterilerinize kolay kullanım imkanı vermektedir.

PREMIUM
E-Ticaret Online Yemek Paketi Gely v4.0

380

Mobil uyumlu Online Yemek E-Ticaret paketidir. Online yemek siparişi siteleri için idealdir

E-Ticaret Paketi Private v3.0

160

Mobil Uyumlu Giyim mağazası e-ticaret paketidir. Paketimiz şık tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile iş yerinize prestij katacaktır

E-Ticaret Paketi Mevra v3.0

160

Mobil Uyumlu Giyim mağazası e-ticaret paketidir. Paketimiz şık tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile iş yerinize prestij katacaktır.

E-Ticaret Paketi Fashion v3.0

160

Tekstil Mağazaları için hazırladığımız responsive 8mobil uyumlu) hazır e-ticaret paketidir. E-Ticaret paketimiz ile işinizi internete taşıyın.

2 Dil (TR -EN) - Sınırsız Renk
E-Ticaret Paketi Best v3.0

180

Bir çok sektöre uygun olarak hazırlanmış hazır e-ticaret paketidir. İşinizi internete taşımak artık çok kolay

E-Ticaret Paketi Yöresel v2.5

180

Responsive Mobil uyumlu Yöresel ürünler satışı için hazırlanmış e-ticaret paketidir.Sanal pos ve kargo modülü özelliklidir.

E-Ticaret Paketi Marketing v2.5

240

Responsive Mobil Uyumlu MARKETİNG E-ticaret paketidir. Her sektöre uygun bir yapıya sahiptir. Sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegrelidir.

E-Ticaret Paketi Kuruyemiş  v2.5

180

Responsive mobil uyumlu Kuruyemiş ve yöresel ürünler satmak için ideal e-ticaret paketidir.Sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegrelidir.

E-Ticaret Paketi Tekstil  v2.5

180

Mobil Uyumlu Tekstil ve Mobilya ürünleri satışı için tasarlanmış e-ticaret paketidir.Sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegrelidir.

E-Ticaret Paketi Mobilya  v2.5

180

Mobil Uyumlu Mobilya ve Ev Tekstili Ürünlerı Satışı için tasarlanmış sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegreli E-ticaret paketidir.

E-Ticaret Paketi Giyim  Moda v2.5

180

Mobil uyumlu giyim ve tekstil ürünleri satışı için hazırlanmış e-ticaret paketidir.

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri

Ticaret yapıyor ve ürünlerinizi internet siteniz üzerinden satmak istiyorsanız veya internetten ürün satışı yapabileceğiniz bir site ile daha fazla kazanacağınızı öngörüyorsanız e ticaret sitesi paketlerini inceleyebilirsiniz. Bu paketler hazırlanırken ilk ve en önemli gerçek olarak, sitenize gelen kişileri mağazanıza gelmiş bilinciyle karşılamak oldu. Bu anlayışla hazırlanan paketler sayesinde, sitenize gelen kullanıcılar, kolay ve fonksiyonel bir e ticaret sitesiyle karşılaşıyorlar.

Mağazanızda güzel karşılanan ve rahat edebilen bir müşterinin alışveriş yapma potansiyeli elbette artacaktır. Bu durum web siteniz içinde gereklidir. Bu nedenle e ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız öncelikle buna dikkat etmeniz gerekir. Şık tasarımları ve kolay kullanımı sayesinde size bu noktada yardımcı olacak hazır e ticaret sitesi paketlerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ancak web sitesi kurarken dikkat edeceğiniz tek şey elbette bu olmamalıdır.

Web sitenizin de gerek güvenlik gerekse alt yapı olarak güçlü olması gerekir. Güvenlik sizin prestijinizi doğrudan etkileyecek en önemli kriterdir. Öte yandan web sitenizin alt yapısının iyi olması demek ise sizi rakiplerinizin yanında daha avantajlı konuma taşıyan önemli bir faktördür. Seo açısından ve kodlama açısından müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olan e ticaret sitesi paketleri ile sizde bu noktada da gönül ferahlığı ile müşterilerinizin karşısına çıkabilirsiniz.

E ticaret, mağaza satışından daha kolay ve avantajlı görünse de elbette riskleri de büyük bir alan olduğunu ifade etmek gerektir. Sitenizde ve hizmetlerinizde yaşanacak en ufak memnuniyetsizlik, sizin aleyhinizde yayılacak olan olumsuz yorumların fitilini bir anda ateşleyebilir. Bu riskleri en aza indirgemek için ise elbette dinamik bir e ticaret sitesine sahip olmanın önemi oldukça yüksektir.

Ürünlerinizi inceleyen kişilerin incelemekten memnun kalacağı bir sitede geziyor olması, sipariş veren kişilerin sayısını artıracaktır. Bunda da ürünler kadar şık bir web tasarımda önemlidir. Sipariş verenler içinse sitenizin fonksiyonelliği bir sonraki siparişlerin en önemli etkenidir. Bu nedenle sitenizin pratik bir şekilde kullanılabilecek fonksiyonelliğe sahip olması gerekir. Bu durum ise sizin ürün satışlarınızdan elde edeceğiniz geliri etkileyecektir. Bu nedenle e-ticaret sitesi paketlerini incelediğinizde bu parametrelerin ne kadar önemsendiğini fark edeceksiniz.

Hazır E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret web Sitesi, E-Ticaret Scriptleri