PREMIUM
E-Ticaret Oyuncakcı Paketi Happy v4.0

380

Oyuncak satışı yapan firmaların için hazırladığımız mobil uyumlu hazır oyuncakcı eticaret paketimizdir. Görsel ve Kullanıcı dosya tasarımı sayesinde ürünlerinizi klayca müşterilerinize web sitenizden satabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret Mobilya Paketi Wood v4.0

380

Mobilya ve Ev Tekstili Ürünlerı Satışı için tasarlanmış E-ticaret paketidir. Magazanızdaki ürünlerinizi eticaret paketimizle online olarak satmaya başlayabilirsiniz.

PREMIUM
E-Ticaret Organik Paketi Mady v4.0

380

Organik ve Yöresel Ürün satışı için geliştirmiş olduğumuz hazır eticaret sitesidir. Mobil uyumlu E-Ticaret paketlerimi müşterilerinize kolay kullanım imkanı vermektedir.

PREMIUM
E-Ticaret Online Yemek Paketi Gely v4.0

380

Mobil uyumlu Online Yemek E-Ticaret paketidir. Online yemek siparişi siteleri için idealdir

E-Ticaret Paketi Private v3.0

160

Mobil Uyumlu Giyim mağazası e-ticaret paketidir. Paketimiz şık tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile iş yerinize prestij katacaktır

E-Ticaret Paketi Mevra v3.0

160

Mobil Uyumlu Giyim mağazası e-ticaret paketidir. Paketimiz şık tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile iş yerinize prestij katacaktır.

E-Ticaret Paketi Fashion v3.0

160

Tekstil Mağazaları için hazırladığımız responsive 8mobil uyumlu) hazır e-ticaret paketidir. E-Ticaret paketimiz ile işinizi internete taşıyın.

2 Dil (TR -EN) - Sınırsız Renk
E-Ticaret Paketi Best v3.0

180

Bir çok sektöre uygun olarak hazırlanmış hazır e-ticaret paketidir. İşinizi internete taşımak artık çok kolay

E-Ticaret Paketi Fresh v1.30

210

Organik ve Yöresel ürün satışlarınız için hazırladığımız hazır e-ticaret paketidir. Organik E-Ticaret paketimizle sizde ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

E-Ticaret Paketi Flower v1.30

210

Çiçekçiler için özel hazırlanmış hazır çiçek satış paketidir. Hazır çiçekci web sitesi paketimiz ile sizde türkiyenin her yerinden çiçek siparişi alabilirsiniz.

E-Ticaret Paketi Organik v1.20

180

Yöresel ürünler eticaret paketimizle ürünlerinizi internetten tüketiciye ulaştırmanız çok kolaydır. Şık tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde size bu noktada yardımcı olacak hazır e ticaret paketimizi tercih edebilirsiniz

Restaurant E-Ticaret Azure v3.0

170

Günümüzde her alanda olduğu gibi insanlar yemek konusundada kolaylık ve pratikliğe önem verdiği için, bu tür siteleri kullanan firmalar daha çok tercih edilmektedir.

Kurumsal E-Ticaret Venge v3.0

180

Kurumsal E-Ticaret Paketlerimiz ile Firmanızın tanıtımını ve Ürünlerinizi satabilirsiniz. E-ticaret için gerekli özellikler mevcuttur.

E-Ticaret Paketi Luna v1.20

180

Kahve ve Kuruyemiş sektöründeyseniz bu paketimizle işinizi internete taşımak çok keyifli olacaktır. Kahveci E-Ticaret paketimiz firmanıza prestij katacaktır.

E-Ticaret Paketi Technic v1.20

180

İşinizi internete taşımayı düşünüyorsanız, şık tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde size bu noktada yardımcı olacak hazır e ticaret paketimizi tercih edebilirsiniz.

E-Ticaret Paketi Toys v1.20

180

Oyuncak firmanıza mobil uyumlu bir e-ticaret sitesi yakışır. Ürünlerinizi internet üzerinden satmanın keyfini yaşayın.

E-Ticaret Paketi Bakery v1.20

180

Eticaret paketimizin dinamik yapısıyla sitelerinizi yönetmek çok kolaydır, Müşterilerinizin sitenizde kolay bir şekilde alışveriş yapmaları için tasarlanmıştır

Restaurant E-Ticaret Food v3.0

160

Restaurant E-Ticaret Paketlerimiz ile Firmanızın tanıtımını ve Menülerinizi satabilirsiniz. E-ticaret için gerekli özellikler mevcuttur.

Kurumsal E-Ticaret Look v3.0

160

Kurumsal E-Ticaret Paketlerimiz ile Firmanızın tanıtımını ve Ürünlerinizi satabilirsiniz. E-ticaret için gerekli özellikler mevcuttur.

Kurumsal E-Ticaret Forest v3.0

170

Kurumsal E-Ticaret Paketlerimiz ile Firmanızın tanıtımını ve Ürünlerinizi satabilirsiniz. E-ticaret için gerekli özellikler mevcuttur.

Kurumsal E-Ticaret Greenlife v3.0

170

Kurumsal E-Ticaret Paketlerimiz ile Firmanızın tanıtımını ve Ürünlerinizi satabilirsiniz. E-ticaret için gerekli özellikler mevcuttur.

E-Ticaret Paketi Yöresel v2.5

180

Responsive Mobil uyumlu Yöresel ürünler satışı için hazırlanmış e-ticaret paketidir.Sanal pos ve kargo modülü özelliklidir.

E-Ticaret Paketi Marketing v2.5

240

Responsive Mobil Uyumlu MARKETİNG E-ticaret paketidir. Her sektöre uygun bir yapıya sahiptir. Sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegrelidir.

E-Ticaret Paketi ( Black Home)

160

Profesyonel olarak hazırlanmış mobil uyumlu siyah e-ticaret paketidir.

E-Ticaret Paketi Takı v2.5

200

Mobil uyumlu Takı satışı için e-ticaret paketidir.Sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegrelidir.

E-Ticaret Paketi Kuruyemiş  v2.5

180

Responsive mobil uyumlu Kuruyemiş ve yöresel ürünler satmak için ideal e-ticaret paketidir.Sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegrelidir.

E-Ticaret Paketi Kozmetik  v2.5

200

Responsive Mobil Uyumlu Kozmetik ve bakım ürünleri satışı için hazırlanmış e-ticaret paketidir. Bir çok sektörde kullanılabilir.Sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegrelidir.

E-Ticaret Paketi Tekstil  v2.5

180

Mobil Uyumlu Tekstil ve Mobilya ürünleri satışı için tasarlanmış e-ticaret paketidir.Sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegrelidir.

E-Ticaret Paketi İç Giyim v2.5

170

Responsive Mobil Uyumlu İç giyim Satışı için sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegreli Hazır E-Ticaret Paketidir.Muhteşem bir görüntüye sahiptir.

E-Ticaret Paketi Mobilya  v2.5

180

Mobil Uyumlu Mobilya ve Ev Tekstili Ürünlerı Satışı için tasarlanmış sanal pos ve iyzico ödeme sistemi entegreli E-ticaret paketidir.

E-Ticaret Paketi Davetiye v2.5

160

Responsive Mobil uyumlu davetiye satış eticaret sitesi paketidir. Davetiye satışı yapacaksanız aradığınız paketi buldunuz.!

E-Ticaret Paketi (Best  Home)

160

Mobil Uyumlu Eticaret Sitesidir. Gümüş Takı Satış Sitesi Olarak Kullanıma Uygundur.

E-Ticaret Paketi (Toys  Home)

160

Mobil Uyumlu Oyuncak Eticaret Sitesi Paketidir. Hazır Oyuncak Satış Sitesi Paketimiz Responsivedir.

E-Ticaret Paketi Giyim  Moda v2.5

180

Mobil uyumlu giyim ve tekstil ürünleri satışı için hazırlanmış e-ticaret paketidir.

E-Ticaret Paketi Baby Kids v2.5

180

Responsive mobil uyumlu bebek giyim ve oyuncak satışı için hazırlanmış e-ticaret paketidir.

Online Yemek Siparişi E-Ticaret Paketi v2.5

130

Mobil uyumlu fasd food E-Ticaret paketidir. Online yemek siparişi siteleri için idealdir.

Ürün Tanıtım & Sipariş Web Paketi Simple v2.1

130

Mobil Uyumlu Php E-ticaret Scriptidir. Giyim Eticaret ve Çiçekci E ticaret Sitesi Olarak Kullanılabilir Özelliğe Sahiptir.

Ürün Tanıtım ve Sipariş Web Paketi Healt v2.5

110

Php Ürün Satış ve Tanıtım Scriptidir. Php Tek ürün satış scripti olarakta kullanabilirsiniz.

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri

Ticaret yapıyor ve ürünlerinizi internet siteniz üzerinden satmak istiyorsanız veya internetten ürün satışı yapabileceğiniz bir site ile daha fazla kazanacağınızı öngörüyorsanız e ticaret sitesi paketlerini inceleyebilirsiniz. Bu paketler hazırlanırken ilk ve en önemli gerçek olarak, sitenize gelen kişileri mağazanıza gelmiş bilinciyle karşılamak oldu. Bu anlayışla hazırlanan paketler sayesinde, sitenize gelen kullanıcılar, kolay ve fonksiyonel bir e ticaret sitesiyle karşılaşıyorlar.

Mağazanızda güzel karşılanan ve rahat edebilen bir müşterinin alışveriş yapma potansiyeli elbette artacaktır. Bu durum web siteniz içinde gereklidir. Bu nedenle e ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız öncelikle buna dikkat etmeniz gerekir. Şık tasarımları ve kolay kullanımı sayesinde size bu noktada yardımcı olacak hazır e ticaret sitesi paketlerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ancak web sitesi kurarken dikkat edeceğiniz tek şey elbette bu olmamalıdır.

Web sitenizin de gerek güvenlik gerekse alt yapı olarak güçlü olması gerekir. Güvenlik sizin prestijinizi doğrudan etkileyecek en önemli kriterdir. Öte yandan web sitenizin alt yapısının iyi olması demek ise sizi rakiplerinizin yanında daha avantajlı konuma taşıyan önemli bir faktördür. Seo açısından ve kodlama açısından müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olan e ticaret sitesi paketleri ile sizde bu noktada da gönül ferahlığı ile müşterilerinizin karşısına çıkabilirsiniz.

E ticaret, mağaza satışından daha kolay ve avantajlı görünse de elbette riskleri de büyük bir alan olduğunu ifade etmek gerektir. Sitenizde ve hizmetlerinizde yaşanacak en ufak memnuniyetsizlik, sizin aleyhinizde yayılacak olan olumsuz yorumların fitilini bir anda ateşleyebilir. Bu riskleri en aza indirgemek için ise elbette dinamik bir e ticaret sitesine sahip olmanın önemi oldukça yüksektir.

Ürünlerinizi inceleyen kişilerin incelemekten memnun kalacağı bir sitede geziyor olması, sipariş veren kişilerin sayısını artıracaktır. Bunda da ürünler kadar şık bir web tasarımda önemlidir. Sipariş verenler içinse sitenizin fonksiyonelliği bir sonraki siparişlerin en önemli etkenidir. Bu nedenle sitenizin pratik bir şekilde kullanılabilecek fonksiyonelliğe sahip olması gerekir. Bu durum ise sizin ürün satışlarınızdan elde edeceğiniz geliri etkileyecektir. Bu nedenle e-ticaret sitesi paketlerini incelediğinizde bu parametrelerin ne kadar önemsendiğini fark edeceksiniz.

Hazır E-Ticaret Sitesi, E-Ticaret web Sitesi, E-Ticaret Scriptleri