Türkiye 'nin En Büyük Hazır Web Sitesi Firması İle Sitenizi Bugün Oluşturun!
27.824 Mutlu Müşteri

Kod Yazmayı bilmeden İOS için oyun yapabilirsiniz

Kod Yazmayı bilmeden İOS için oyun yapabilirsiniz

Kod Yazmayı bilmeden İOS için oyun yapabilirsiniz

Günümüzde telefon ve tablet kullanım oranın artması beraberinde birçok işin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Özellikle teknolojik olarak gelişen oyun sektöründen para kazanmak isteyen binlerce kişinin en büyük sıkıntısı oyun yazmak için gerekli olan kodların bilinmemesi. Bugün sizlere kod yazmayı bilmeden de İOS için yapılması muhtemel kod yazmadan oyun nasıl yapılır bunun hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Kod olmadan oyun nasıl yapılır?

İOS ve Android işletim sistemlerinin en çok tercih edilen iki işletim sistemi olması bu konuda bazı kullanıcıların kod yazma meraklarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Özellikle İOS işletim sisteminde bulunan programlama dilinin oldukça karışık olması oyun yazmak isteyen kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Ancak MakeUseOF isiml şirketin kurucusunun geliştirdiği program sayesinde sizlerde artık herhangi bir kod dili kullanmadan oyun yazma fırsatını yakalamış olacaksınız.

İOS işletim sistemi için geliştirilen kod yazma programın da hazır bulunan kodları sürükle bırak yöntemi ile kolay bir şekilde oyun yapma fırsatınız bulunmaktadır. Buildox isimli kod yazma programının giderek geliştirilmesinden sonra oyun yazmanın son derece kolay bir hal aldığı ve karmaşık olan İOS işletim sisteminde sizinde oyununuz olmasını istiyorsanız bu program sayesinde oyun yazabilirsiniz.

Oyun geliştirme konusunda sizlere yardımcı olacak bu programda kod yazmayı bilmezseniz bile özellikle hayal gücünüzü kullanmak oyunun gelişimi için son derece önemlidir. Bu yüzden oyun yazarken oyun hakkında geniş kapsamlı düşünerek hazır bulunan kodları yerinde kullanmak sizlerin de yeni bir oyun portalı sahibi olmanıza yardım edecektir.

Son yıllarda Buildox programı ile yazılan Color Switch uygulamasının milyonlarda kişi tarafından indirildiğini düşündüğümüz zaman, sizlerde İOS için oyun geliştirerek milyonlarca kişi tarafından oynanan bir oyun yazma fırsatını bulabilirsiniz.


Hazır Web Sitesi
Yorumlar
Bu konuya henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu sen yaz.
YORUM YAZIN...

Bu paketi arkadaşlarınla paylaş