2 x 5 Dil Özelliği
Temizlik Web Paketi Aqua v4.0

180

Temizlik firmaalrı için hazırlamış olduğumuz dinamik dil seçeneğine sahip hazır temizlik firması web paketidir. Mobil uyumlu tasarımı ile ziyaretçilerinizin mobil cihazlarından siteyi kolayca gezmesine olanak sağlamaktadır.

2 x 5 Dil Özelliği
Temizlik Web Paketi Valley v4.0

180

Temizlik firmaalrı için hazırlamış olduğumuz dinamik dil seçeneğine sahip hazır temizlik firması web paketidir. Mobil uyumlu tasarımı ile ziyaretçilerinizin mobil cihazlarından siteyi kolayca gezmesine olanak sağlamaktadır.

Temizlik Web Paketi Sweet v3.0

150

Muhteşem bir tasarıma sahip temizlik web sitesi paketimizdir. Temizlik ve Halı yıkama sektörleri için tasarlanmıştır. Hazır temizlik web sitesi paketimizi hemen alabilirsiniz.

Temizlik Firmaları Web Paketi Purity v3.0

150

Mobil uyumlu temizlik firmaları web paketimiz dinamik yapısıyla firmanızın internetteki yerini en iyi şekilde teslim edecektir, Paketimizi benzer bir çok sektörde kullanabilirsiniz.

Temizlik Firmaları Web Paketi Evol v3.0

150

Temizlik şirketleri için hazırladığımız web sitesi paketimizi benzer bir çok sektörde kullanabilirsiniz.

Temizlik Firmaları Web Paketi Clean v3.0

150

Temizlik Şirketleri için hazırladığımız web sitesi paketimizi benzer bir çok sektörde kullanabilirsiniz. Dinamik Menü yönetimi ve Ana sayfa blok yönetimi sayesinde istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Temizlik Firmaları  Web Paketi Trend v2.0

140

Mobil Uyumlu Temizlik Firması Scriptidir. Temizlik Şirketleri için hazırladığımız hazır web sitesi paketimizi bir çok sektörde kullanabilirsiniz.

Hazır Temizlik Firması Paketleri

Öncelikle kurum ya da işletmelerin sağlayacak oldukları hizmet çeşitlerine göre tasarımlar yaparak, hazır halde sunmuş olduğumuz hazır temizlik sitesi paketleri konusunda, kullanılan temalar ya da alt yapılar için ücretler çeşitlilik göstermektedir. Kurulum ve kullanış hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan kişiler için kurulum işlemlerine de yer veren firmamız, bu hizmet sırasında ise herhangi bir ek ücret talep etmemekte yani kurulumlar ücretsiz olarak sizlere sağlanmaktadır. Hukuk büroları, avukatlar, temizlik hizmeti veren firmalar, kuaför ve berberler ya da spor okulları gibi ticaret amaçlı insanlara hizmet sağlayan tüm ticaret kuruluşları için önceden tasarımı yapılmış ve kullanıma hazır hale getirilmiş olan hazır temzlik şirketi sitesi paketlerimiz, internet site adresimiz üzerinden kolay şekilde satın alınabilmektedir. Yaklaşık 5000’den fazla müşterimizin memnun kalmasını sağladığımız internet hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ayrıca özel paketlerimiz için sunulan indirimlerden faydalanabilmek adına, bayilik sistemlerimizden yararlanabilmeniz de mümkün hale gelmiştir. Uzman kadro ile sunulan hazır ticaret site hizmetlerimizden, kendi firma ya da işletmenize en uygun olan tasarımlara ulaşabilirsiniz.