Dernek PAKETLER

Filtrele:
Dernek Web Paketi Flora v3.0
Dernek Web Paketi Flora v3.0

Fiyat: 170

Mobil uyumlu Hazır dernek sitesi paketidir. Full dinamik yapısıyla her türlü dernek sitesi için idealdir. Dernek paketimizin yönetim paneli kullanıcı dostudur ve yönetimi kolaydır.

Bağış Sitesi Web Paketi v2.
Bağış Sitesi Web Paketi v2.

Fiyat: 160

YARDIM VE BAGIŞ DERNEKLERİ İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ WEB SİTESİ PAKETİDİR. MOBİL UYULUDUR.

Belediye Sitesi Web Paketi v2.
Belediye Sitesi Web Paketi v2.

Fiyat: 140

Php Belediye Scriptidir. Hazır Belediye web sitesi paketimiz Muhteşem Özelliklere Sahiptir. Belediye scriptimizi Sitemizden Satın Alabilirsiniz.

Köy / Camii Script
Köy / Camii Script

Fiyat: 65

Hakan DUMAN Yazılım Php Köy ve Camii Script

Günümüzde irili ufaklı tüm Dernek ve Firmalar için olmazsa olmazlardan biri web sitesi sahibi olabilmektir.Artık tüm dernekler kendilerini online ortamda tanıtabilmek ve işlerini geliştirebilmek adına internet sitesi kurmak isterler.Daha önceleri web sitesi kurabilmek adına günlerce süren titiz çalışmalar gerekmeydi.Ancak şimdilerde dernek sitesi şablonları yardımı ile pek çok profesyonel temalardan oluşan alternatifler yardımı ile kolaylıkla web sitesi hazırlanabilmektedir.
İşte tam bu noktada mükemmel düzeyde bir dernek sitesine sahip olmanız için mobil uyumlu hazır dernek sitesi paketlerimizi sizlere sunuyoruz.

Yüzlerce Hazır web sitesi paketleri arasından beğendiğiniz paketi kendiniz seçerek sitenizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.
Pek çok faktör daha önceden düşünülerek hazırlanan hazır site paketlerimiz %100 Google seo uyumludur bu sayede normal aramalarda dahi anahtar kelimeler yardımı ile üst sıralara çıkma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.


Sizlerde firmamızın özel olarak hazırlamış olduğu ve tüm sektörlerin rahatlıkla faydalanabileceği hazır web sitesi alternatiflerimizden yararlanarak online ortamlarda varlık gösterirken mobil uyumlu dernek sitesi paketlerimiz yardımı ile sitenizi kolaylıkla yönetmenin de ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Hazır dernek sitesi, Dernek scripti