Ofisimo Yazılım Hizmetleri Olarak,Değerli Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Karşılamak İlk Vazifemizdir.

Freelance Kodlama Adını verdiğimiz Kodlama modeliyle paketlerimizde isteğiniz doğrultusunda güncelleme ve eklemeler yapıyoruz.Öncelikli olarak,türkiye genelinde web tasarım işi yapmak isteyen müşterilerimize freelance kodlama ile fırsat sunuyoruz.

Çevrenizde web sitesi yaptırmak isteyen çok kişimi var? Bilgisayar işleri ile uğraşıyorsunuz ama web sitesi yapımından anlamıyormusunuz.? veya ek iş olarak web tasarım işimi yapmak istiyorsunuz.?  İŞTE TAM YERİNDESİNİZ.

Freelance İş Nedir? Nasıl İş verebilirim?...

Freelancer iş, Satın aldığınız web paketlerimizde yaptıracağınız değişiklikler ve isteklerdir.
Satın aldığınız web paketinde müşterinizin istediği bir özellik veya eklenti olmayabilir, Bu isteklerinizi freelancer iş modeli hizmetimizle yerine getiriyoruz.

Örneğin: Satın aldığınız web paketine müşteriniz yeni bir özelliklik isteyebilir (Dil Eklentisi, Modül eklentisi vb.) ve/veya Tasarımında değişiklik talep edebilir bu gibi durumlarda Destek (Ticket) Sayfasından Ticket açarak Teknik Destek Departmanımıza iletebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Yapılacak işin türüne göre değişiklik göstermektedir. Siz isteğinizi ilettiğinizde ilgili departmanımız size maliyetini bildirecektir.

Freelancer iş alımını her ay belirli sayıda yapmaktayız. İş Alımının aktif veya pasif durumunu ticket açarak destek ekibimize sorabilirsiniz.

 

KESİNTİSİZ HİZMET

Ekibimiz günün her saatinde iş başındadır. Taleplerinize en kısa sürede yanıt vermek için çalışmaktayız.

ALANINDA PROFESYONEL

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz, sadece sizlere yardımcı olmak için çalışmaktadır.

BİNLERCE MUTLU MÜŞTERİ

Müşteri odaklı olarak çalışmaktayız.Müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.